آتش سوزی شدید در برج مسکونی در «والنسیا»ی اسپانیا + فیلم

آتش سوزی شدید در برج مسکونی در «والنسیا»ی اسپانیا + فیلم

منابع خبری از وقوع آتش سوزی گسترده در یک ساختمان مسکونی مرتفع در شهر «والنسیا»ی اسپانیا خبر داده اند و تاکنون فوت دست کم چهار تن در این حادثه گزارش شده است.

به گزارش آزیلاز، در این حادثه آتش سوزی که پنج شنبه شب به وقت محلی در یک ساختمان مسکونی 14 طبقه رخ داد همچنین 14 نفر از جمله شش آتش نشان و یک کودک خردسال زخمی شده اند.

خبرگزاری اسپوتنیک به نقل از معاون مدیر کمیته رسیدگی به امور اضطراری والنسیا گزارش کرده است که 20 تن دیگر همچنان مفقود هستند.

حریق همچنین از این ساختمان 14 طبقه در محله «کامپانار» به ساختمان مجاور سرایت کرده است.

آتش نشانان در حال نجات مردم از بالکن ها دیده شدند و رسانه های محلی گزارش دادند که ممکن است افراد دیگری در داخل ساختمان گرفتار شده باشند.

بنابر گزارش شبکه بی بی سی، بیش از 20 تیم آتش نشانی به عملیات اطفای حریق پیوسته اند و از مردم خواسته شده از منطقه دوری کنند.

روزنامه «ال پاییس» به نقل از مدیریت ساختمان گزارش داد که این بلوک شامل 138 واحد آپارتمانی و 450 سکنه است.

یک مرد ساکن طبقه دوم گفت شعله ها بعد از شروع آتش سوزی که ظاهرا در طبقه چهارم بوده، فورا گسترش پیدا کرد.

او گفت آتش سوزی ظرف 10 دقیقه پخش شد و افزود که مواد به کار رفته در نمای ساختمان ممکن است باعث این انتشار سریع شده باشد.

همچنین «دیوید هیگورا» یک مهندس ساختمان به ال پاییس گفته است که روکش ساختمان ممکن است به گسترش سریع آتش کمک کرده باشد.

او گفت: صفحات آلومینیوم با یک لایه عایق که روکش ساختمان را تشکیل می دهد برای عایق بندی ساختمان در برابر سرما و گرما خیلی خوب است، اما به شدت قابل اشتعال است.

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آتش سوزی شدید در برج مسکونی در «والنسیا»ی اسپانیا + فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آتش سوزی شدید در برج مسکونی در «والنسیا»ی اسپانیا + فیلم"، کلیک کنید.