آخرین وضعیت اجرای طرح کالابرگ الکترونیک «فجرانه» در خوزستان

آخرین وضعیت اجرای طرح کالابرگ الکترونیک «فجرانه» در خوزستان

آزیلاز/خوزستان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان از شارژ ماه سوم طرح کالابرگ الکترونیک خانوار دهک های اول و تا هفتم استان در طرح فجرانه خبر داد.

مجتبی ظفری پور در گفت و گو با آزیلاز اظهار کرد: در راستای حمایت غذایی و تامین 11 قلم سبد کالای اساسی خانوار دهک های اول تا هفتم، مبلغ 220 هزار تومان اعتبار حمایتی دولت به مانند دو مرحله قبلی طرح فجرانه به ازای هر نفر شارژ شد و خانوار دهک های اول تا هفتم می توانند با مراجعه به بیش از 10 هزار و 450 فروشگاه عضو طرح در استان نسبت به خرید اقلام مورد نظر اقدام کنند.

وی با اشاره به استقبال از طرح فجرانه در استان افزود: در دو ماه اول طرح فجرانه بیش از 94 درصد جامعه هدف استان از اعتبار حمایتی به صورت کالابرگ الکترونیکی جهت خرید 11 قلم سبد غذایی طرح بهره مند شدند.

ظفری پور عنوان کرد: از 2،5 همت اعتبار حمایتی کالابرگ الکترونیکی مصرف شده در استان از ابتدای طرح، مبلغ 1،5 همت در دو ماه اخیر اجرای طرح فجرانه استفاده شده که بیانگر استقبال از طرح و تقویت سفره خانوار بویژه برای خانوار دهک های پایین تر جامعه است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان با قدردانی از زحمات اعضای ستاد کالابرگ الکترونیکی استان به ریاست استاندار، گفت: پیش بینی لازم جهت تامین کلیه اقلام طرح صورت گرفته است.

وی بیان کرد: از ابتدای طرح کالابرگ الکترونیکی در سال گذشته تاکنون تعداد 4 میلیون و 800 هزار تراکنش با بهره مندی بیش از 2،5 همت کالابرگ الکترونیکی در استان، اقلام غذایی طرح خریداری شده که تعداد 3 میلیون و 580 هزار تراکنش با صرف اعتبار کالابرگی 1،5 همت از این ارقام تنها در 2 ماه اخیر و با اجرای مرحله جدید طرح کالابرگ الکترونیک بنام طرح فجرانه در استان مورد استفاده جامعه هدف قرار گرفته که بیانگر استقبال از این مرحله طرح است.

ظفری پور گفت: اعتبار جدید 220 هزار تومانی علاوه بر یارانه نقدی خانوار (300 و 400 هزار تومانی) است و خانوار یارانه بگیر به صورت مجزا یارانه نقدی خود را ماهانه دریافت خواهد کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان یاداور شد: 11 قلم کالای اساسی سبد غذایی طرح کالابرگ الکترونیکی شامل شیر، پنیر، ماست، تخم مرغ، مرغ، روغن مایع، ماکارونی، برنج، قند و شکر، حبوبات و گوشت قرمز است.

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آخرین وضعیت اجرای طرح کالابرگ الکترونیک «فجرانه» در خوزستان" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آخرین وضعیت اجرای طرح کالابرگ الکترونیک «فجرانه» در خوزستان"، کلیک کنید.