آغاز فعالیت های انتخابات ریاست جمهوری در صداوسیما با یک حکم

آغاز فعالیت های انتخابات ریاست جمهوری در صداوسیما با یک حکم

با توجه به برگزاری پیش از موعد چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری در تیرماه سال جاری، صبح امروز اولین جلسه ستاد انتخابات سازمان صداوسیما برگزار و پیمان جبلی در حکمی محمدعلی صایب را به سمت سرپرست ستاد انتخابات رسانه ملی منصوب کرد.

به گزارش آزیلاز به نقل از روابط عمومی صداوسیما، متن حکم جبلی برای صایب به این شرح است:

«باسمه تعالی
برادر گرامی جناب آقای محمدعلی صایب
سرپرست محترم معاونت سیاسی

نظر به برگزاری قریب الوقوع چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری و با توجه به حکم اصل 131 قانون اساسی مبنی بر برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در مهلت 50 روزه، به موجب این حکم شما را به عنوان “سرپرست ستاد انتخابات ریاست جمهوری” سازمان صداوسیما منصوب می کنم.

برنامه ریزی برای تبیین جایگاه و اهمیت انتخابات و رای مردم در جمهوری اسلامی، تشریح نقش رییس جمهور در اداره کشور، مطالبه اجرای دقیق قوانین مربوط به انتخابات، زمینه سازی هنرمندانه برای برگزاری انتخابات پرشور و افزایش مشارکت مردم، تسهیل انتخاب اصلح برای مردم در عین رعایت بی طرفی و پرهیز از دخالت هرگونه گرایش حزبی، گروهی و جناحی در برنامه ها و اهتمام جدی به برآوردن نیازهای رسانه ای نهادها و سازمان های برگزارکننده انتخابات، برگزاری جلسات منظم ستاد انتخابات سازمان و ایجاد هماهنگی و هم افزایی در همه حوزه های پیام از وظایف و ماموریت شما در این مسیولیت می باشد و همه معاونت ها و مراکز سازمان موظف به بذل نهایت همکاری در این زمینه خواهند بود.

از خداوند متعال موفقیت روزافزون شما و اعضای ستاد را در برگزاری انتخاباتی پرشور در پیشبرد اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تحقق منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مسیلت دارم.»

دوشنبه ـ 31 ازدیبهشت ماه ـ جلسه سران قوا برگزار و هشتم تیرماه به عنوان روز برگزاری انتخابات ریاست جمهوری دوره چهاردهم تعیین شد.

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آغاز فعالیت های انتخابات ریاست جمهوری در صداوسیما با یک حکم" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آغاز فعالیت های انتخابات ریاست جمهوری در صداوسیما با یک حکم"، کلیک کنید.