آمادگی مدیران دستگاه های اجرایی در امر پیشگیری از بحران لازم است

آمادگی مدیران دستگاه های اجرایی در امر پیشگیری از بحران لازم است

آزیلاز/لرستان رییس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: آمادگی مدیران دستگاه های اجرایی در امر پیشگیری از بحران لازم و ضروری است.

محمدحسن نامی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: رودخانه خرم آباد لایروبی شده و وضعیت آن خوب است و سامان دهی آن نیز با تخصیص اعتبارات لازم انجام خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: سد معشوره ظرفیت بسیار خوبی دارد که در این راستا پیگیری های لازم صورت می گیرد که با تامین اعتبارات مورد نیاز بهره برداری از آن ها آغاز شود.

رییس سازمان مدیریت بحران کشور اضافه کرد: آمادگی مدیران دستگاه های اجرایی در امر پیشگیری از بحران لازم و ضروری دارد و پیشگیری در تمام موارد اولویت دارد به ویژه در موضوع سیلاب که مهم ترین بخش است.

نامی اضافه کرد: در برخی مناطق نیز رانش هایی به وجود آمده که امید است با مباحث مهندسی و استحکام سازی مناطق دارای رانش را بازسازی کنیم.

وی بیان کرد: رانش هایی که در برخی مناطق استان لرستان ایجاد شده با اقدامات مهندسی و استحکام سازی متوقف می شود.

رییس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به لزوم استفاده از بالگرد در لرستان، افزود: استفاده از بالگرد در امر اطفای حریق با تجهیزات لازم به صورت منطقه ای و تمرکزی استفاده می شود.

نامی ادامه داد: در سیلاب الیگودرز دو هفته گذشته با استفاده از بالگرد به بسیاری از عشایر خدمات رسانی شدند و چون بالگرد نیازمند نگهداری و مسایل فنی بوده استفاده از آن به صورت منطقه ای فراهم شده است.

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آمادگی مدیران دستگاه های اجرایی در امر پیشگیری از بحران لازم است" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آمادگی مدیران دستگاه های اجرایی در امر پیشگیری از بحران لازم است"، کلیک کنید.