اتفاقات خوب در راه تیراندازی اصفهان

اتفاقات خوب در راه تیراندازی اصفهان

آزیلاز/اصفهان پس از چند سال تک نماینده بودن اصفهان در تیراندازی بانوان باشگاهی کشور، فصل بعد بانوان پادما یدک نیز پس از قهرمانی لیگ دسته اول، در لیگ برتر ایران حاضر خواهند شد.

فینال شانزدهمین دوره رقابت های لیگ دسته اول تیراندازی بانوان باشگاه های کشور اواخر سال 1402 در سالن 80 خط مجموعه ورزشی آزادیِ پایتخت برگزار شد که تیم بانوان پادما یدک به عنوان تنها نماینده استان اصفهان به مقام قهرمانی لیگ دسته اول تپانچه رسید و جواز لیگ برتری اش را کسب کرد.

پیش از این سپاهان به عنوان فعال ترین باشگاه اصفهانی در تیم داری بانوان، توانست با جذب ترکیبی از بازیکنان ملی، بومی و جوان در لیگ برتر به نمایندگی از نصف جهان حضور داشت و این فصل در رشته تیراندازی با تفنگ به عنوان دبل قهرمانی دست یافت.

از سوی دیگر شیدا انتشاری، زهرا بهرامی دو بازیکن بزرگسال پادما یدک و زهرا صادقی به همراه فاطمه صابری که دو سهمیه نوجوانان پادما یدک بودند که به ترتیب 556، 577، 556 و 528 امتیاز در رقابت با حریفان کسب کرده و با مجموع امتیازات بیشتر نسبت به سایر حریفان قهرمانی لیگ دسته اول را برای سفید- مشکی پوشان به ارمغان آوردند.

شیدا انتشاری، بازیکن تیراندازی پادما یدک در گفت وگو با آزیلاز، درباره تشکیل تیم گفت: آقای قسیسین به عنوان مربی و سالن دار تصمیم گرفتند برای تشکیل تیم با پادما یدک صحبت کنند که ترکیب تمام بازیکنان نیز بومی شدند و در نهایت با نتیجه مطلوب قهرمانی راهی لیگ برتر شدیم.

وی با بیان اینکه کیفیت بازی ها خوب بود اما رقابتی در حد لیگ برتر را مشاهده نکردیم، افزود: در مجموع 3 مسابقه با رکورد 556 نفر اول شدم. از ابتدا هدف ما لیگ برتر بود و با تشکیل تیم از خودمان مطمین بودیم که اتفاقات خوب برای ما در پیش رو است.

انتشاری با بیان اینکه تقریبا 7 سال در لیگ حضور دارم، خاطرنشان کرد: قطعا هر ورزشکاری به دنبال نفر اول بودن و به سطح بالاتری ارتقا پیدا کردن است. امیدوارم در سال های آینده قهرمانی لیگ برتر را به دست آوریم.

به گزارش از آزیلاز، پس از پادما یدک که عنوان قهرمانی را مقتدرانه کسب کرد و به لیگ برتر راه یافت، تیم های زرین مس هاسان، همدان و اهواز الف در جایگاه های دوم تا چهارم قرار گرفتند.

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اتفاقات خوب در راه تیراندازی اصفهان" هستید؟ با کلیک بر روی خانواده، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اتفاقات خوب در راه تیراندازی اصفهان"، کلیک کنید.