اتمام 100 درصدی حدنگاری اراضی کشاورزی در 53 واحد ثبتی کشور

اتمام 100 درصدی حدنگاری اراضی کشاورزی در 53 واحد ثبتی کشور

رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: پس از بررسی عملکرد کلیه واحدهای ثبتی کشور از حیث میزان پیشرفت حدنگاری اراضی کشاورزی، که گروه اول شامل 53 واحد ثبتی است، موفق به اتمام 100 درصدی حدنگاری کشاورزی شده اند.

به گزارش آزیلاز و به نقل از قوه قضاییه، حسن بابایی، رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با اعلام حدنگاری 7 میلیون و 982 هزار و 744 هکتار معادل 50 درصد اراضی کشاورزی تا پایان سال 1402، در نود و هشتمین جلسه شورای تحول و تعالی سازمان ثبت، با تشریح میزان پیشرفت فعالیت حدنگاری این اراضی در استان های کشور، گفت: بعد از بررسی عملکرد کلیه واحدهای ثبتی کشور از حیث میزان پیشرفت حدنگاری اراضی کشاورزی، این واحدها در 4 گروه احصاء شدند که گروه اول شامل 53 واحد ثبتی است که موفق به اتمام کامل و 100 درصدی حدنگاری اراضی کشاورزی شده اند.

وی افزود: گروه دوم که شامل 117 واحد ثبتی می باشد، موفق به انجام حدنگاری کشاورزی بالاتر از 60 درصد و در گروه سوم نیز 45 واحد ثبتی احصاء شده است که بین 50 تا 60 درصد حدنگاری این اراضی را به انجام رسانده اند.

رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با بیان این که 75 واحد ثبتی کشور نیز که مشمول گروه های فوق الذکر نیستند، ولی در سال 1402 دارای جهش عملکردی بوده و بالاتر از میانگین کشوری اقدام کرده اند، اظهار داشت: طی مراسمی در ابتدای سال آینده، از عملکرد این گروه ها به صورت ویژه تقدیر خواهد شد.

بابایی گفت: از واحدهای ثبتی مراکز استان و واحدهای ثبتی که عمده فعالیت آن ها در حدنگاری معطوف به شاخص های شهری، روستایی و شهرهای زیر 25 هزار نفر می باشند نیز، در فرصت های آتی تقدیر خواهد شد؛ ضمن اینکه با گزارش گیری های منظم ماهانه با توجه به شاخص های عملکردی، مدیران کل استان ها و سایر دست اندرکاران اعم از نقشه برداران، دبیران هیات های قانون تعیین تکلیف و کارشناسان مربوطه که به صورت جهادی در اجرای اهداف سازمان ثبت کوشش نموده اند نیز، مورد تقدیر قرار می گیرند.

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اتمام 100 درصدی حدنگاری اراضی کشاورزی در 53 واحد ثبتی کشور" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اتمام 100 درصدی حدنگاری اراضی کشاورزی در 53 واحد ثبتی کشور"، کلیک کنید.