اتوبوس های جدید تهران در خطوط شرقی و جنوب پایتخت فعال شدند – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

اتوبوس های جدید تهران در خطوط شرقی و جنوب پایتخت فعال شدند - خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آزیلاز، مهدی علیزاده مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: اتوبوس های جدید از محل قراردادهای شهرداری و از طریق شرکت های داخلی تامین و به ناوگان اضافه شدند.

وی با بیان اینکه مدیریت شهری فعلی توجه ویژه ای به حوزه حمل و نقل دارد، اظهار کرد: تعداد اتوبوس های نوسازی شده شهر تهران به بیش از 940 دستگاه رسیده که در خطوط به کار گیری شده است.

علیزاده ادامه داد: سال گذشته با توجه به نیاز مردم غرب تهران در مرحله نخست، نوسازی ناوگان تعدادی از خطوط اتوبوسرانی در مناطق غربی انجام شد و در این مرحله نوسازی خطوط شرقی و جنوبی پایتخت در دستور کار قرار گرفت.

علیزاده با اشاره به اینکه با کمک مجموعه خودرو سرویس شهر 416 دستگاه اتوبوس را به غرب تهران تحویل دادیم، خاطرنشان کرد: ناوگان جدید اتوبوسرانی پس از نصب ردیاب، کارتخوان و تجهیزات لازم در پهنه شرق و جنوب تهران به کارگیری شده و شهروندان مناطق 18، 19، 17، 7،14، 20، از خدمات این اتوبوس ها بهره مند می شوند.

وی با بیان اینکه تهران برای رسیدن به شرایط مطلوب باید 7500 دستگاه اتوبوس داشته باشد، تصریح کرد: با اضافه شدن اتوبوس های نو اتوبوس های فرسوده از خطوط خارج می شوند و تا پایان سال با رشد چشمگیر ناوگان اتوبوسرانی چهره شهر تغییر خواهد کرد و باعث رضایتمندی مردم خواهد شد.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اشاره به اینکه ضمن نوسازی ناوگان به بحث بازسازی هم توجه ویژه داریم، خاطر نشان کرد: در مجموع 464 دستگاه اتوبوس به طور کامل اورهال شدند و با نوسازی انجام شده، اتوبوس های شاغل در تهران به 2150 دستگاه رسید که جهش بسیار خوبی خواهد داشت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اتوبوس های جدید تهران در خطوط شرقی و جنوب پایتخت فعال شدند – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اتوبوس های جدید تهران در خطوط شرقی و جنوب پایتخت فعال شدند – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.