اجرای 7 سد در لرستان

اجرای 7 سد در لرستان

آفتاب نیوز :

داریوش حسن نژاد امروز، 18 بهمن ماه در جمع خبرنگاران، با اشاره به اینکه تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی در استان هیچ سدی ساخته نشده بود، اظهار کرد: هم اکنون در استان 7 سد فعال در دست اجرا داریم که 6 سد در حوزه فعالیت شرکت آب منطقه ای لرستان و سد رودبار توسط شرکت آب نیرو در دست اجرا است.

وی تصریح کرد: یکی دیگر از دستاورد های انقلاب اسلامی، تامین آب شرب و بهداشتی برای تمامی شهر ها و اکثر روستا ها است که از این لحاظ از کشور هایی هستیم که در رتبه بالای جهانی قرار داریم.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان خاطرنشان کرد: در حال حاضر اعتبارات خوبی به بخش آب کشور تزریق شده است و دولت طرح هایی را به صورت اضطراری در دست اجرا دارد.

حسن نژاد اضافه کرد: شرکت آب منطقه ای لرستان سال گذشته با جذب 852 میلیارد تومان در بخش آب، رتبه اول استانی را داشت و 30 درصد از اعتبارات استانی در بخش آب استان هزینه شد.

وی بیان کرد: امسال هم 965 میلیارد تومان به بخش آب اختصاص داده شده که 605 میلیارد تومان آن تخصیص داده شده و باعث رشد خوب در پروژه های استان شده است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان ادامه داد: سد کمندان شهرستان ازنا را نیز در آستانه آبگیری داریم که در دور دوم سفر ریاست جمهوری عملیات آبگیری آن آغاز خواهد شد.

حسن نژاد اظهار کرد: عملیات اجرایی شبکه سد هایی که متوقف شده بود هم اکنون فعال بوده و در صورت به بهره برداری رسیدن، مردم عزیز استان از برکات فراوان آن بهره مند خواهند شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اجرای 7 سد در لرستان" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اجرای 7 سد در لرستان"، کلیک کنید.