احداث ساختمان اسناد بایگانی در اردبیل آغاز شد – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

احداث ساختمان اسناد بایگانی در اردبیل آغاز شد - خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آزیلاز، در گام نخست رییس سازمان تامین اجتماعی صبح پنجشنبه کلنگ احداث ساختمان بایگانی راکد تامین اجتماعی را در محوطه این ساختمان به زمین زد تا این پروژه با زیربنای یک هزار و 700 مترمربع و اعتبار 65 میلیارد تومان در مدت زمان کوتاه اجرایی و عملیاتی شود.

مدیرکل تامین اجمتاعی استان اردبیل در این مراسم اظهار کرد: ساختمان کنونی بایگانی راکد در بیمارستان سبلان به دلیل افزایش پرونده های بایگانی و اسناد و کمبود شدید فضای فیزیکی و عدم وجود سیستم ایمنی حریق و تهویه مطبوع مشکلات زیادی را دارد.

افشین شیرزاد خاطرنشان کرد: با احداث ساختمان جدید بایگانی راکد با زیربنای یک هزار و 700 مترمربع در مجاورت ساختمان تامین اجتماعی سعی داریم تا مشکلات و نارسایی های گذشته برطرف شود.

وی بیان کرد: در روزهای گذشته شاهد خاکبرداری این پروژه و عملیات اجرایی آن بودیم که با حضور رییس سازمان تامین اجتماعی به صورت رسمی احداث آن آغاز شده و با سرعت بیشتر تلاش بر این است تا در کوتاهترین زمان با تامین اعتبار اولیه که 45 میلیارد تومان پیش پرداخت انجام شده احداث و بهره برداری از ساختمان بایگانی راکد اداره کل تامین اجتماعی را شاهد باشیم.

مدیرکل تامین اجتماعی استان اردبیل با اشاره به احداث مرکز رفاهی تامین اجتماعی در قالب 13 واحد میهمانسرا در شهرک آزادی اردبیل تصریح کرد: احداث این پروژه نیز در زیربنای 2هزار و 255 مترمربع و با اعتبار اولیه 45 میلیارد تومان آغاز شد.

شیرزاد گفت: با توجه به اینکه شهر اردبیل به لحاظ موقعیت اقلیمی و گردشگری هرساله میزبان همکاران سازمانی است سعی کردیم تا با احداث این میهمانسرا در 13 واحد بتوانیم مشکلات گذشته را رفع و پذیرای این همکاران باشیم.

وی ادامه داد: این پروژه با پیشرفت 7 درصد در حال اجراست و برای سال آینده قرار است مراحل اجرایی آن به اتمام رسیده و شاهد بهره برداری از این پروژه باشیم تا فضای مناسب برای پذیرایی از همکاران تامین اجتماعی را شاهد باشیم.

مدیرکل تامین اجتماعی استان اردبیل بیان کرد: اداره کل تامین اجتماعی استان اردبیل نسبت به افتتاح و راه اندازی ساختمان جدید و مستقل اداره کل با زیربنای یک هزار و 470 مترمربع و تامین اعتبار 26 میلیارد تومان اقدام کرده است.

شیرزاد تاسیس شعبه تیپ ممتاز شماره 3 اردبیل، احداث اولین هتل پنج ستاره سازمان در سرعین، احداث ساختمان مستقل شعبه پارس آباد، تهاتر ساختمان با شهرداری به میزان 60 میلیارد تومان برای احداث درمانگاه شماره دو اردبیل، بازسازی ساختمان شماره دو اردبیل، احداث ساختمان جدید مشگین شهر و خرید زمین با اعتبار 100 میلیارد تومان برای احداث ساختمان شعبه 3 اردبیل را از دیگر فعالیت ها و اقدامات سازمان تامین اجتماعی در سال های اخیر عنوان کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "احداث ساختمان اسناد بایگانی در اردبیل آغاز شد – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "احداث ساختمان اسناد بایگانی در اردبیل آغاز شد – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.