استقلال همچنان به دنبال زمین عادلانه

استقلال همچنان به دنبال زمین عادلانه

به گزارش خبرگزاری آزیلاز؛ باشگاه استقلال در اقدامی قاطع، طی نامه های رسمی به دنبال برگزاری بازی خود با پیکان در ورزشگاهی عدالت آفرین و همچنین قضاوت داورانی بدون شایبه است.

در اولین اقدام، استقلال در نامه ای (مورخ 1403/3/6) خواهان برگزاری بازی در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد یا ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک شد تا ضمن رعایت عدالت، هواداران استقلال هم از مزایای برگزاری بازی در ورزشگاهی با امکانات مناسب بهره مند شوند.

در ادامه، با استناد به عدم تطابق ورزشگاه دستگردی با استانداردهای AFC و همچنین تغییر محل برگزاری بازی پرسپولیس و پیکان به قزوین، استقلال طی نامه ای دیگر، بازهم خواستار تغییر ورزشگاه بازی خود شد (مورخ 1403/3/9).

در جلسه ای که روز گذشته با حضور سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال و مسیولان برگزاری بازی برگزار شد، برخی از مسیولان با استدلال های ارایه شده موافقت خود را با تغییر مکان اعلام کردند. با این حال، باشگاه پیکان با این موضوع مخالفت کرد و عنوان داشت که تغییر محل برگزاری بازی با پرسپولیس با رضایت آن ها انجام شده و آن ها تمایلی به تغییر مکان بازی با استقلال ندارند.

در اقدامی دیگر، باشگاه استقلال نسبت به انتخاب برخی داوران که شایبه هایی پیرامون آن ها مطرح است، برای قضاوت در هفته پایانی اعتراض کرده و طی نامه ای رسمی (مورخ 1403/3/10) خواهان تغییر آن داوران شده است.

با وجود تلاش های بی وقفه باشگاه استقلال برای احقاق حقوق هواداران، متاسفانه شاهد تصمیماتی هستیم که مغایر با عدالت و انصاف بوده و این موضوع جای تامل دارد.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استقلال همچنان به دنبال زمین عادلانه" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استقلال همچنان به دنبال زمین عادلانه"، کلیک کنید.