اعتراف به ۵۰ فقره جعل سند – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

اعتراف به ۵۰ فقره جعل سند - خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آزیلاز، سرهنگ حسین مافی، سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران گفت: پیرو رصدهای اطلاعاتی پلیس و اقدامات فنی پلیسی فردی که اقدام به سرقت و جعل اسناد و مدارک و فروش مدارک جعلی به افراد سودجو می‌کرد شناسایی و تیم عملیات کلانتری ۱۱۳ بازار دستگیری متهم را در دستور کار خود قرار دادند.

وی با بیان اینکه در تحقیقات و پی‌جویی ها مشخص شد که فرد بسیار حرفه‌ای بوده افزود: با توجه به اهمیت موضوع، با هماهنگی مقام قضائی بعد از شناسایی هویت و مخفیگاه نامبرده و زیر نظر گرفتن او به صورت نامحسوس وی را در حالی که قصد داشت مدارک جعلی را تحویل یکی از مشتریان خود دهد دستگیر کردند.

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران تصریح کرد: در ادامه تحقیقات، از متهم تعدادی اسناد و مدارک سرقتی و جعلی شامل گواهینامه، دسته چک‌های مسروقه، اسناد مالکیت تک برگ و دفترچه‌های مسروقه، شناسنامه و کارت ملی، گواهینامه، کارت خودرو و مهرهای جعلی مربوط به اداره مختلف دولتی، بانک‌های دولتی و خصوصی و آزیلاز صدور سند کشف و به کلانتری منتقل شد.

سرهنگ مافی خاطر نشان کرد: متهم به ۵۰ فقره جعل سند و فروش آن به افراد سودجو اعتراف کرده است و متهم برای تحقیقات تکمیلی در اختیار کاراگاهان پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری پایتخت به شهروندان توصیه کرد: شهروندان فریب این افراد سودجو را نخورند و از هر گونه همکاری با این افراد جاعل خودداری نمایند و هرگونه موارد مشکوک و مظنون را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعتراف به ۵۰ فقره جعل سند – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعتراف به ۵۰ فقره جعل سند – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.