افزایش 50 درصدی نرخ صدور پروانه شرکت های حمل و نقلی در سال آینده

افزایش 50 درصدی نرخ صدور پروانه شرکت های حمل و نقلی در سال آینده

اعضای شورای شهر تهران لایحه تعیین بهای خدمات صدور و تمدید پروانه های بهره برداری، فعالیت ناوگان و اشتغال رانندگان شرکت های حمل و نقل بار و کالای شهر تهران در سال 1403 را تصویب کردند.

به گزارش آزیلاز، اعضای شورای شهر تهران امروز بررسی لایحه تعیین بهای خدمات صدور و تمدید پروانه های بهره برداری، فعالیت ناوگان و اشتغال رانندگان شرکت های حمل و نقل بار و کالای شهر تهران در سال 1403 را روی میز بررسی خود قرار دادند و جعفر تشکری هاشمی با بیان اینکه هزینه صدور پروانه برای شرکت های حمل و نقلی در سال آینده هفت میلیون و 500 هزار تومان در نظر گرفته شده است، گفت: البته براساس رده بندی برای تمدید مجوزشان از سه تا شش میلیون تومان پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه اعتبار پروانه فعالیت خودرو و راننده یک ساله است، گفت: تمامی درآمدها به سازمان مدیریت حمل و نقل و پایانه های شهرداری تهران خواهد رسید و دقت داشته باشید که این رقم برای شرکت هایی که تعداد زیادی کامیون و کامیونت دارند اصلا عدد بالایی نیست.

پوریا علیمردانی مدیریت سازمان پایانه ها نیز با حضور در شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه ضریب شرکت ها به صورت هوشمند محاسبه می شود، گفت: شرکت ها براساس تعداد سرویس شان، نوع معاینه فنی خودروهایشان و تعداد ناوگان درجه بندی می شوند و رقم صدور پروانه برای شرکت ها نسبت به سال قبل 50 درصد افزایش داشته است.

به گزارش آزیلاز، اعضای شورای شهر تهران صبح امروز لایحه تعیین بهای خدمات صدور و تمدید پروانه های بهره برداری، فعالیت ناوگان و اشتغال رانندگان شرکت های حمل و نقل بار و کالای شهر تهران در سال 1403 را تصویب کردند.

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افزایش 50 درصدی نرخ صدور پروانه شرکت های حمل و نقلی در سال آینده" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افزایش 50 درصدی نرخ صدور پروانه شرکت های حمل و نقلی در سال آینده"، کلیک کنید.