امدادرسانی هلال احمر به حدود 1500 نفر در 4 روز نخست طرح ملی امدادونجات نوروز 1403

امدادرسانی هلال احمر به حدود 1500 نفر در 4 روز نخست طرح ملی امدادونجات نوروز 1403

رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور از ارایه خدمات امدادی به حدود 1500 نفر در 4 روز نخست اجرای طرح ملی امداد و نجات نوروز 1403 خبر داد و گفت که حدود نیمی از عملیات های امدادی مربوط به تصادفات جاده ای است.

صادق محمودی در گفت وگو با آزیلاز، درباره اقدامات انجام شده از سوی امدادگران جمعیت هلال احمر در طول 4 روز نخست اجرای طرح ملی امداد و نجات نوروز 1403 گفت:در طرح ملی امداد و نجات نوروز امسال، از تاریخ 24 تا 27 اسفند ماه، 474 مورد عملیات امدادی صورت گرفته که از مجموع این عملیات ها، 238مورد حادثه جاده ای، 27 مورد حوادث مربوط به کوهستان و سه مورد حادثه جوی بوده است که در مجموع 50، شش و یک درصد از کل عملیات ها را شامل می شود.

رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور با اشاره به تعداد افرادی که خدمات امدادی دریافت کرده اند، نیز گفت: در مجموع هزار و  478 نفر این خدمات را دریافت کرده اند. از این تعداد، 172 نفر به مراکز درمانی منتقل و 367 نفر نیز به صورت سرپایی درمان شدند. همچنین 15 نفر به مناطق امن انتقال داده شدند و 62 نفر نیز اسکان اضطراری داده شد.

محمودی درباره عملیات رهاسازی خودروها در تصادفات گفت:  برای 50 نفر در حوادث و سوانح جاده ای عملیات رهاسازی صورت گرفت.

وی افزود: همچنین برای 797 نفر سنجش میزان قند و فشار خون انجام شد.

رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور از مسافران و گردشگران هشدار داد باتوجه به شرایط جوی این چند روز مبنی بر وقوع سیل، از اتراق در حاشیه رودخانه ها اجتناب کنند.

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "امدادرسانی هلال احمر به حدود 1500 نفر در 4 روز نخست طرح ملی امدادونجات نوروز 1403" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "امدادرسانی هلال احمر به حدود 1500 نفر در 4 روز نخست طرح ملی امدادونجات نوروز 1403"، کلیک کنید.