«انتخابات» مکمل حماسه بدرقه شهدای خدمت است – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

«انتخابات» مکمل حماسه بدرقه شهدای خدمت است - خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آزیلاز، ائمه جمعه استان سمنان در بیانیه‌ای مشترک از مردم خواستند تا در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در دور دوم مانند دور اول حضور پیدا کنند. متن بیانیه به این شرح است:

ملت بزرگ ایران با از دست دادن رئیس جمهوری مخلص، مردمی، مغتنم و پرتلاش با کارنامه موفق در آستانه آزمونی بزرگ قرار گرفته تا مکمل حماسه بدرقه باشکوه مراسم تشییع رئیس جمهور شهید و شهدای عزیز خدمت باشد.

با توجه با اینکه انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری به دور دوم منتهی شد ضمن تشکر از مردم انقلابی به‌خاطر شرکت در دور اول لازم است با حضور حداکثری در دور دوم اقتدار نظام اسلامی را به نمایش بگذارد آنچه مهم است در درجه اول مشارکت حداکثری مردم و بعد از آن انتخاب اصلح است که مردم با بصیرت بعد از بررسی‌های میدانی، ملاحظه ملاک‌های مد نظر امام خامنه‌ای دامت برکاته و آشنایی با دیدگاه‌های دو نامزد مرحله دوم به تکلیف خود عمل خواهند کرد.

بی شک برون رفت از مشکلات موجود و رساندن ایران اسلامی به قله افتخار هیچ راهی جز نگاه به ظرفیت داخلی و البته دیپلماسی عزتمندانه و حکیمانه بر اساس مصالح کشور با توجه به منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی و با استفاده از تجربه شیرین دولت سیزدهم وجود ندارد.

ان‌شاء‌الله امت مؤمن و انقلابی با انتخاب فرد اصلح موجبات تداوم راه شهید خدمت در خدمت رسانی بهتر و بیشتر به محرومین در داخل، و اقتدار و سربلندی نظام اسلامی و تقویت جبهه مقاومت در سیاست خارجی را فراهم کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "«انتخابات» مکمل حماسه بدرقه شهدای خدمت است – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "«انتخابات» مکمل حماسه بدرقه شهدای خدمت است – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.