اهمیت مدیریت دقیق آزمون های نهایی خرداد ماه / نقش این آزمون ها در کنکور

اهمیت مدیریت دقیق آزمون های نهایی خرداد ماه / نقش این آزمون ها در کنکور

مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش، در جلسه وبیناری توجیهی- تبیینی نظارت بر آزمون های نهایی خرداد 1403 اظهار داشت: با همراهی، همدلی و هماهنگی در حوزه های مختلف می توانیم فرایند آزمون نهایی را با موفقیت پشت سر بگذاریم.

به گزارش آزیلاز، سید مجتبی هاشمی افزود: در آستانه آغاز فرایند آزمون نهایی قرار داریم و با توجه به اهمیت این امتحانات از نظر مدیریتی و جایگاه آن، لازم است تا نقطه تمرکز همه ما با توجه به مهم بودن و حساسیت، در حوزه مدیریتیِ امتحان نهایی باشد.

مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: در حقیقت آزمون نهایی محل سنجش توانمندی ها است و با مدیریت دقیق و برنامه ریزی مناسب می توان این مهم را به درستی پیش برد.

هاشمی گفت: با توجه به اهمیت خروجی این آزمونها و نقشی که برای آینده دانش آموزان دارد، فرایند نتیجه این آزمون، سایر فرایندها را مهم ساخته است. 

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، وی ادامه داد: با توجه به افزایش نقشی که آزمون نهایی در کنکور دارد برای مدیریت آن باید برنامه ریزی درستی داشت و با آمادگی کامل به استقبال این آزمون رفت.

مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش،گفت: نظارتِ پیش، حین و بعد از اقدام آزمون نهایی به صورت حضوری و سامانه ای انجام می شود.

وی گفت: در سیاست اجرایی اداره کل ارزیابی عملکرد نظارت توام با همدلی و همراهی مورد تاکید است.

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اهمیت مدیریت دقیق آزمون های نهایی خرداد ماه / نقش این آزمون ها در کنکور" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اهمیت مدیریت دقیق آزمون های نهایی خرداد ماه / نقش این آزمون ها در کنکور"، کلیک کنید.