اولین برد دختران هندبالیست ایران در قهرمانی جهان

اولین برد دختران هندبالیست ایران در قهرمانی جهان

تیم ملی هندبال دختران ایران در دومین دیدارش از مرحله پریزیدنت کاپ مسابقات قهرمانی جوانان جهان به برتری رسید. 

به گزارش آزیلاز، تیم ملی هندبال دختران ایران امروز سه شنبه از ساعت ۱۰:۳۰ در دومین دیدارش از مرحله پریزیدنت کاپ مسابقات قهرمانی جوانان جهان برابر شیلی به میدان رفت و با نتیجه ۲۷ بر ۲۵ پیروز شد. 

شاگردان شافعیان در مرحله مقدماتی این مسابقات در گروه A با هلند، رومانی و برزیل همگروه بودند که مقابل هر سه تیم با اختلاف شکست خوردند. آنها با این سه شکست در رده آخر گروه قرار گرفتند. 

تیم ایران در مرحله پرزیدنت کاپ در گروه یک قرار گرفت و با تیم‌های برزیل، تونس و شیلی، تیم‌های سوم و چهارم گروه B، همگروه شد که برابر تونس شکست خورد ولی مقابل شیلی به برتری رسید. تیم ایران با برزیل بازی نخواهد کرد و نتیجه دور مقدماتی محاسبه خواهد شد.

دختران هندبالیست ایران باید اکنون برای کسب رتبه ۲۵ تا ۲۸ رقابت کنند. 

نتایج تیم ملی هندبال دختران در قهرمانی جوانان جهان:

ایران ۱۱ – ۳۴ هلند

ایران ۱۵ – ۳۳ رومانی

ایران ۲۲ – ۳۰ برزیل

ایران ۲۳ – ۲۶ تونس 

ایران ۲۷ – ۲۵ شیلی

بیست‌وچهارمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی جهان دختران جوان از ۳۰ خرداد تا ۱۰ تیر به میزبانی مقدونیه شمالی برگزار می‌شود. در این مسابقات ۳۲ تیم حضور دارند.

آسمان بدوی، فاطمه مریخ، شهرزاد نصوحی، نسترن فراهانی، الناز یارمحمدی توسکی، مائده عشاقی، زهرا فتوتی، صبا دهقانی، فاطمه شاهین، سعیده غصنفری، آروز بهمئی، الهه نیکان، صبا زنگنه، محدثه شعبانی، غزاله مهری، هستی آرین‌فر ۱۶ بازیکن ایران در این مسابقات هستند.

نشمین شافعیان به عنوان مربی، مهری رهبری مشاور فنی، نسترن ابریشم‌کار، فیزیوتراپ و شادی باقری، روانشناس، کادر فنی تیم ملی ایران را تشکیل می‌دهند.

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اولین برد دختران هندبالیست ایران در قهرمانی جهان" هستید؟ با کلیک بر روی خانواده، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اولین برد دختران هندبالیست ایران در قهرمانی جهان"، کلیک کنید.