اولین خودرو های وارداتی ایران خودرو تحویل مشتریان شد

اولین خودرو های وارداتی ایران خودرو تحویل مشتریان شد

آفتاب نیوز :

گروه صنعتی ایران خودرو اولین سری از خودروی وارداتی شاین مکس که توسط این گروه خودروسازی وارد شده است را امروز (سه شنبه) تحویل مشتریان داد.

علیرضا اسکویی مدیر بازاریابی شرکت ایران خودرو در این مراسم اظهار کرد: شاین مکس که توسط یکی از بهترین شرکت های تولیدکننده خودرو در کشور چین به تولید می رسد، از به روزترین امکانات و فناوری های روز دنیا برخوردار است و با وجود بهره گیری از موتور پرقدرت و همچنین اتاق بزرگ و جادار در کلاس D، از خودروهای کم مصرف محسوب می شود.

وی افزود: واردات این خودرو در دو مدل هیبریدی و بنزینی در برنامه گروه صنعتی ایران خودرو قرار داشته که عرضه نسخه بنزینی آن آغاز شده و نسخه هیبریدی نیز طی روزهای آینده عرضه خواهد شد.

این مدیر صنعتی در ایران خودرو، ماموریت اصلی ایران خودرو به عنوان خودروساز را توسعه و تولید محصولات از طریق طراحی و به کارگیری فناوری روز دنیا و توسعه نهضت داخلی سازی دانسته و گفت: نهایتاً واردات خودروهای روز دنیا بایستی منجر به تحقق توسعه داخلی شود؛ در همین راستا و بر اساس سیاست وزارت صمت، ایران خودرو برای تامین نیاز بازار، افزایش رقابت پذیری و ارتقای سطح فناوری محصولات تولید داخل، نسبت به واردات خودرو نو اقدام کرده است.

به گفته اسکویی، عملکرد ایران خودرو در تمامی ادوار، انتخاب محصول به روز و باکیفیت بوده و در شاین مکس نیز انتخاب بر اساس نیاز بازار در کلاس خودرویی سدان از بهترین و به روزترین محصولات موجود صورت پذیرفته است.

مدیر بازاریابی ایران خودرو ضمن تشریح امتیازات این محصول، مزیت ایران خودرو برای واردات آن را ارایه خدمات پس از فروش مناسب دانسته و گفت: با توجه به گستره نمایندگی های ایران خودرو در سطح کشور، خدمات پس از فروش به موقع به این خودرو ارایه خواهد شد. در حوزه تامین قطعات نیز این اطمینان را به مشتریان می دهیم که پیش از ورود خودرو به بازار، تامین قطعات و همچنین آموزش نیروهای خدمات پس از فروش صورت گرفته است تا خودرو با بالاترین استاندارد به مشتریان تحویل شود.

شاین مکس مورد استقبال متقاضیان خودروهای وارداتی

در ادامه این مراسم تحویل خودروها به مشتریان، پیمان سنندجی شرکت واردکننده این خودروها با بیان اینکه شاین مکس، جهت آزمایش سازگاری با شرایط آب و هوایی کشور، در فصول مختلف مورد پیمایش قرار گرفته و با ارزیابی نهایی و دریافت مجوز شماره گذاری و استاندارد، در حال تحویل به مشتریان است.

وی افزود: این خودرو دارای تجهیزات، آپشن ها و امکانات خوبی برای راحتی سرنشینان است و در سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی، مورد استقبال و توجه مشتریان در مقایسه با دیگر برندهای خودروسازی قرار گرفته است.

سنندجی در رابطه با روند تحویل این خودروها، خبر داد: در مرحله اول و تا پایان فروردین سال آینده، شرایط برای تحویل 1000 دستگاه شاین مکس بنزینی فراهم است و در موعد مقرر به مشتریان تحویل داده خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اولین خودرو های وارداتی ایران خودرو تحویل مشتریان شد" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اولین خودرو های وارداتی ایران خودرو تحویل مشتریان شد"، کلیک کنید.