ایران خودرو چقدر از مرسدس بنز ضعیف تر است؟ /فیلم

ایران خودرو چقدر از مرسدس بنز ضعیف تر است؟ /فیلم

امیرمسعود عابدین: کارخانه جدید مرسدس بنز به نام فکتوری 56 که به تولید خودروهای لوکس این برند می پردازد، از استاندارد صنعت 4.0 بهره می برد. شاید جالب باشد بدانید که برخی کارخانه های خودروسازان ایرانی مانند ایران خودرو، دارای استاندارد صنعت 4.0 هستند. با وجود امکانات مشابه و مشترک، خروجی این کارخانه های پیشرفته زمین تا آسمان با خروجی کارخانه های مرسدس بنز تفاوت دارد.

یکی از دلایل این تفاوت زیاد، به عدم دسترسی به فناوری های جدید برمی گردد.

زمانی که در کارخانه های ایرانی، کارگران باید خودروها را خودشان از کارخانه خارج کنند، در این هنگام در کارخانه مرسدس بنز خودروها به طور اتوماتیک و خودران از کارخانه خارج و به پارکینگ منتقل می شوند.

دلیل دیگر این اتفاق، به عدم محافظت و مراقبت از این تجهیزات و کم اهمیتی به منابع انسانی برمی گردد. هنگامی که در کارخانه های مرسدس بنز شاسی فولادی خودروها بدون دخالت انسان و به صورت کاملا مکانیکی جابجا می شوند و یا برای تنظیم سیم کشی های خودرو، همه چیز به راحتی در دسترس است؛ در کارخانه های ایرانی برخی کارگران در شرایطی خطرناک و حساس اقدام به این کار می کنند.

برداشته شدن میزان تولید دستوری، توجه به امکانات و منابع انسانی در کنار انتقال فناوری، از الزاماتی هستند که برای افزایش کیفیت خودروها بسیار مهم هستند.

جهت مشاهده لیست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه لیست قیمت روز خودرو در آزیلاز مراجعه کنید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ایران خودرو چقدر از مرسدس بنز ضعیف تر است؟ /فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ایران خودرو چقدر از مرسدس بنز ضعیف تر است؟ /فیلم"، کلیک کنید.