ایران و ویتنام تفاهم نامه همکاری های انتظامی امضا کردند – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

ایران و ویتنام تفاهم نامه همکاری های انتظامی امضا کردند - خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آزیلاز، سردار احمدرضا رادان فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران و ژنرال تولام وزیر امنیت عمومی ویتنام، تفاهم نامه همکاری های جامع انتظامی امضا کردند.

وزیر امنیت عمومی ویتنام در این مراسم بر توسعه بیش از پیش روابط دوجانبه و چندجانبه به ویژه در زمینه همکاری های جامع پلیسی میان ایران و ویتنام تاکید کرد.

ژنرال تولام روابط دوستانه توام با احترام دو کشور را موجب گسترش و تقویت همکاری های دوجانبه دانست و پیشرفت های ایران را در حوزه های دفاعی، نظامی، علمی و صنعتی و همچنین مقاومت، پایداری و خوداتکایی کشورمان با وجود تحریم های ظالمانه ستود.

راه های تعمیق و تقویت همکاری های انتظامی از قبیل تبادل اطلاعات و تجربیات در زمینه مبارزه با جرایم سازمان یافته، تروریسم، جرایم سایبری، تولید و قاچاق مواد مخدر، قاچاق انسان، پولشویی، قاچاق سلاح و مهمات، جعل اسناد و مهاجرت غیرقانونی از جمله مفاد این تفاهم نامه است.

سردار رادان در این سفر از مرکز ملی آموزش مبارزه با تروریسم، مرکز ملی پایگاه داده های شهروندان و اداره امنیت سایبری و مبارزه با جرایم فناوری های پیشرفته ویتنام نیز بازدید می کند.

فرمانده فراجا و هیات بلندپایه انتظامی جمهوری اسلامی ایران به دعوت رسمی ژنرال تولام وزیر امنیت عمومی ویتنام با هدف بسط و گسترش همکاری های انتظامی و پلیسی وارد ویتنام شده است.

سردار رادان در این سفر قرار است با آقای “فام مین چین” نخست وزیر ویتنام نیز دیدار و گفت وگو کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ایران و ویتنام تفاهم نامه همکاری های انتظامی امضا کردند – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ایران و ویتنام تفاهم نامه همکاری های انتظامی امضا کردند – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.