باد و باران قم را فرا می گیرد

باد و باران قم را فرا می گیرد

آفتاب نیوز :

وی ادامه داد: فردا چهارشنبه(1 فروردین 1403) آسمان قسمتی تا نیمه ابری، به تدریج همراه با کاهش ابر و وزش باد شدید رخ خواهد داد که انتظار می رود سرعت باد در مناطق مرتفع تر شدیدتر باشد.

کارشناسی هواشناسی قم افزود: روز پنج شنبه آسمان صاف، در برخی ساعات همراه با وزش باد خواهد بود.

قاضی بیان کرد: روز جمعه آسمان قسمتی ابری، در برخی ساعات همراه با افزایش ابر و وزش باد، در ارتفاعات همراه با بارش پراکنده پیش بینی می شود.

وی تصریح کرد: روز شنبه آسمان صاف تا قسمتی ابری، در برخی ساعات همراه با وزش باد و در ارتفاعات افزایش ابر و بارش پراکنده انتظار می رود.

کارشناسی هواشناسی قم گفت: روند کلی دما فردا نسبت به امروز افزایشی خواهد بود اما روز پنج شنبه مجددا کاهش خواهد یافت و سپس تا روز شنبه روند دما افزایشی خواهد شد.

اداره کل مدیریت بحران استان قم در اطلاعیه ای نسبت به احتمال بارش های گسترده و وزش باد شدید از امروز سه شنبه 29 اسفند ماه در استان قم هشدار داد.

در این اطلاعیه آمده است: باتوجه به پیش بینی هواشناسی استان برای بارش های گسترده و وزش باد شدید از عصر امروز سه شنبه 29 اسفند جاری تا اوایل صبح فردا چهارشنبه اول فروردین ماه سال 1403 در سطح استان، درخواست می شود مردم نسبت به ایمن سازی سازه های فلزی نصب شده در سطح معابر اقدام کنند.

همچنین شهروندان باتوجه به احتمال سیلاب در رودخانه ها از توقف خودروها در مسیر رودخانه ها، عبور آب و بوستان ها خودداری کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "باد و باران قم را فرا می گیرد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "باد و باران قم را فرا می گیرد"، کلیک کنید.