بازداشت عاملان جیب بری از خارجی ها در نمایشگاه بین المللی تهران

بازداشت عاملان جیب بری از خارجی ها در نمایشگاه بین المللی تهران

فرمانده یگان های حفاظت فیزیکی پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری چهار جیب بر حرفه ای که اقدام به جیب بری از اتباع کشورهای دیگر در محدوده نمایشگاه بین المللی تهران کرده بودند، خبر داد.

به گزارش آزیلاز، سرهنگ بهزاد نوری در تشریح جزییات این خبر گفت: در تاریخ سیزدهم بهمن ماه امسال و درپی دریافت گزارشی از وقوع چندین فقره کش رو زنی و جیب بری در نمایشگاه بین المللی تهران، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستورکار تیمی از ماموران انتظامی مستقر در نمایشگاه قرار گرفت.

وی با اشاره به نتایج تحقیقات اولیه ماموران گفت: بررسی های اولیه نشان از این داشت که چهار سارق با همکاری یکدیگر اقدام به سرقت کرده اند. با کسب همین اطلاعات در ادامه هویت سارقان نیز مورد شناسایی قرار گرفت و سه نفر از آنان در یک عملیات پلیسی دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند. اما یکی از سارقان که راکب موتورسیکلت بود از محل متواری شد.

فرمانده یگان های حفاظت فیزیکی پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: با تحقیقات پلیسی مشخصات ظاهری متهم فراری نیز مورد شناسایی قرار گرفت تا اینکه در جریان گشت زنی های انتظامی موتورسوار سارق که روز گذشته در حال شناسایی سوژه برای سرقت بود شناسایی و در یک عملیات پلیسی قبل از سرقت از اتباع کشورهای خارجی دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.

نوری با اشاره به انجام بازجویی از متهمان دستگیر شده، گفت: متهمان پس از انتقال به کلانتری 145 ونک در مواجهه با ادله و مستندات پلیس به چند فقره سرقت با روش کش روی از داخل نمایشگاه بین المللی و افراد خارجی اعتراف کرده و مالخر اموال مسروقه را نیز معرفی کردند.

وی از تشکیل پرونده برای متهمان دستگیر شده خبر داد و گفت: باتوجه به گزارش سرقت های مشابه تحقیقات از متهمان برای کشف دیگر جرایم احتمالی با هماهنگی مقام قضایی ادامه دارد.

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازداشت عاملان جیب بری از خارجی ها در نمایشگاه بین المللی تهران" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازداشت عاملان جیب بری از خارجی ها در نمایشگاه بین المللی تهران"، کلیک کنید.