بازگشت امیر غفور به تیم ملی والیبال

بازگشت امیر غفور به تیم ملی والیبال

به گزارش خبرگزاری آزیلاز؛ رقابت های لیگ ملت های 2024 از یکم خردادماه در کشورهای برزیل و ترکیه آغاز می شود که به عنوان آخرین مرحله صعود به المپیک پاریس حساسیت و اهمیت این رقابت ها را در این سال به حداکثر خود رسانده است. تیم ملی والیبال کشورمان اردوهای آماده سازی خود را از 18 فروردین ماه آغاز کرد تا برای حضور هر چه بهتر در این رقابت ها آماده شود.

به نقل از آزیلاز موریس موتا پایر سرمربی برزیلی – فرانسوی تیم ملی والیبال مردان ایران در نخستین اردو از استعدادهای جوان والیبال کشور برای حضور در تمرینات دعوت کرده بود که این مرحله از اردوی آمادگی با هدایت پیمان اکبری آغاز شد و همچنان ادامه دارد.

در ادامه این تمرینات موتا پایز سرمربی تیم ملی والیبال مردان ایران اسامی 39 بازیکن را جهت شرکت در اردوی آمادگی تیم ملی والیبال کشورمان اعلام کرد که اسامی این بازیکنان دعوت شده به دومین اردوی آماده سازی تیم ملی به شرح زیر است:

پاسور: محمدطاهر وادی، جواد کریمی، علی رمضانی، عرشیا به نژاد و ایلشن داوودی پور

دریافت کننده قدرتی: میلاد عبادی پور، میثم صالحی، امیرحسین اسفندیار، شهروز همایوفرمنش، مرتضی شریفی، آرمین افشین فر، پوریا حسین خانزاده، مبین نصری، علی حق پرست

مدافع میانی: سید محمد موسوی، علی اصغر مجرد، علی شفیعی، محمد ولی زاده، محمد فلاح، امیرحسین توخته، مهدی جلوه، امیررضا سرلک، علیرضا مصلح آبادی فراهانی، یوسف کاظمی و متین احمدی

قطر پاسور: امیر غفور، امین اسماعیل نژاد، صابر کاظمی، بردیا سعادت، مهدی رضایی، محمد بربست، رضا رضایی، علیرضا عبدالحمیدی، امیرحسین صداقت و سید امیرحسین ساداتی

لیبرو: مهدی مرندی، محمدرضا حضرت پور، آرمان صالحی، مهران توانا

بر این اساس آماده سازی تیم ملی از روز چهار شنبه وارد مرحله جدید خود خواهد شد و محمد فلاح، محمد ولی زاده، شهروز همایونفرمنش، مهدی مرندی، محمدرضا حضرت پور، محمدطاهر وادی و میثم صالحی از فردا شب سه شنبه 28 فروردین خود را به کادر فنی تیم ملی معرفی خواهند کرد تا از صبح چهارشنبه تمرینات اختصاصی خود را بدون پرش در سالن فدراسیون والیبال آغاز کنند. بازیکنان لژیونر هم پس از بازگشت به ایران با نظر پایز استراحتی کوتاه خواهند داشت و در کمترین زمان ممکن به اردوی تیم ملی اضافه می شوند و در صورت آمادگی بازیکنان و رقابت نزدیک در پست های مختلف تمرینات تیم ملی در دو گروه الف و ب در سالن فدراسیون برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است در این مرحله از تمرینات پیمان اکبری با هماهنگی موتا پایز سرمربی تیم ملی هدایت تیم ملی در اردوی مردان والیبال ایران را بر عهده دارد و علی فتاحی، نوید مشجری، عبدالرضا علیزاده، امیر ملک زاده به عنوان مربی، محمدامین شاکری (آنالیزور)، توحید اصغری (بدنساز)، علی حدادی (فیزیوتراپ) و محمدناصر نقره ای به عنوان ماساژور اعضای کادر فنی تیم ملی والیبال کشورمان را در اردوی آمادگی این تیم تشکیل می دهند و موتا پایز فرانسوی نیز از چهارم اردیبهشت وارد تهران می شود و به صورت مستقیم هدایت تمرینات تیم ملی را به دست خواهد گرفت.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازگشت امیر غفور به تیم ملی والیبال" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازگشت امیر غفور به تیم ملی والیبال"، کلیک کنید.