بازگشت باشکوه محبی به روسیه؛ ستاره بوشهری در بهترین فرم!

بازگشت باشکوه محبی به روسیه؛ ستاره بوشهری در بهترین فرم!

به گزارش خبرگزاری آزیلاز؛ با اتمام فیفادی، مسابقات باشگاهی دوباره آغاز شده و لژیونرهای ایرانی هم به تیم های خود برگشته اند تا پس از وقفه ای کوتاه، دوباره برای باشگاه های خود به میدان بروند. محمد محبی، ستاره ایرانی تیم روستوف روسیه امروز (جمعه) اولین بازیکن ملی پوشی بود که پس از فیفادی به میدان رفت.

به گزارش فوتبال 360، محبی که در هر 2 بازی ایران مقابل ترکمنستان به میدان رفت و یک گل هم به ثمر رساند، امروز در هفته بیست ودوم لیگ روسیه به مصاف تیم مدعی دینامومسکو رفت.

نمایش درخشان محبی مقابل دینامو

این دیدار از ساعت 20 امروز به میزبانی دینامومسکو برگزار شد و در پایان روستوف دست به کار بزرگی زد و با نتیجه 4 بر یک حریف مدعی خود را شکست داد. محمد محبی که در ماه های اخیر شرایط خوبی را سپری کرده، در این مسابقه با زدن 2 گل و ارسال یک پاس گل نمایش درخشانی داشت و بهترین بازیکن میدان بود.

محبی با عملکردی که در این مسابقه داشت، در لیگ روسیه به آمار 6 گل و 2 پاس گل رسید و حالا تنها 2 گل تا رسیدن به بهترین آمار دوران فوتبالی خود فاصله دارد. او فصل گذشته در لیگ برتر ایران 8 گل برای استقلال زد و بهترین فصل فوتبالی اش را سپری کرد. وینگر بوشهری همچنین با مجموع 8 گل و پاس گل به موثرترین بازیکن فصل روستوف تبدیل شد و مشترکا بهترین گلزن این تیم هم محسوب می شود.

روستوف با این برد 30 امتیازی شد و با 3 پله صعود، در رده هفتم لیگ برتر روسیه قرار گرفت تا فعلا از نیمه دوم جدول هم خارج شود. البته باتوجه به محرومیت تیم های کشور روسیه از حضور در مسابقات اروپایی، روستوف و محبی شانسی برای کسب سهمیه ندارند.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازگشت باشکوه محبی به روسیه؛ ستاره بوشهری در بهترین فرم!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازگشت باشکوه محبی به روسیه؛ ستاره بوشهری در بهترین فرم!"، کلیک کنید.