بازی حساس مدعیان در شیراز برنده نداشت/ برد میلیمتری پیکان – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

بازی حساس مدعیان در شیراز برنده نداشت/ برد میلیمتری پیکان - خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آزیلاز، چهارشنبه شب 15 فروردین ماه با برگزاری 6 دیدار هفته پانزدهم سی و ششمین دوره لیگ برتر هندبال مردان باشگاه های کشور به پایان رسید که طی آن کازرون و سپاهان به تساوی رضایت دادند، گیتی پسند دست پر از گچساران بازگشت و پرواز هوانیروز در یک بازی غیرمنتظره برابر پلیمر خلیج فارس خرم آباد به برتری رسید تا دومین برد خود را جشن بگیرد.

در حساس ترین بازی هفته پانزدهم دو تیم رقیب نیروی زمینی شهید شاملی کازرون و فولاد مبارکه سپاهان در سالن ناظم الشریعه شیراز به مصاف هم رفتند که در پایان هر دو تیم به تساوی 27-27 رضایت دادند این در حالی بود که سپاهان در اکثر دقایق این بازی از حریف سنتی خود پیش بود. این نخستین تساوی نماینده کازرون در لیگ سی و ششم بود.

پرواز هوانیروز، دیگر نماینده اصفهان، میزبان پلیمر خلیج فارس خرم آباد بود که توانست 33 بر 26 حریف خود را با شکست بدرقه کند تا دومین برد خود را جشن بگیرد و 6 امتیازی شود.

همچنین گیتی پسند به روند بردهای خود ادامه داد و برنده جدال در گچساران شد.

صنعت مس کرمان نیز در یک بازی سخت و نفسگیر تنها به لطف یک گل بیشتر، دو امتیاز بازی با سپاهان نوین را با خود به کرمان برد تا همچنان با 30 امتیاز صدرنشین لیگ برتر باشد.

پیکان سبزوار نیز که میزبان فرازبام خاییز دهدشت بود علی رغم شکست در نیمه نخست برابر جوانان دهدشت، در نیمه دوم توانست 27 بر 26 پنجمین برد خود را کسب کند.طبس نیز 31 بر 27 آلومینیوم اراک را از پیش رو برداشت.

نتایج کامل دیدارهای هفته پانزدهم از این قرار است:

هفته پانزدهم – چهارشنبه – 15 فروردین 1403:

نفت و گاز گچساران 19 – گیتی پسند اصفهان 25

نیروی زمینی شهید شاملی کازرون 27 – فولاد مبارکه سپاهان 27

پیکان خراسان 27 – فرازبام خاییز دهدشت 26

فولاد سپاهان نوین 25 – صنعت مس کرمان 26

پرواز هوانیروز اصفهان 33 – پلیمر خلیج فارس خرم آباد 26

آلومینیوم اراک 27 – زغال سنگ طبس 31

با این نتایج صنعت مس کرمان با یک بازی کمتر و 30 امتیاز صدرنشین باقی ماند، نیروی زمینی شهید شاملی کازرون با 27 و گیتی پسند با 25 امتیاز دوم و سوم هستند.

فولاد مبارکه سپاهان با 22، زغال سنگ طبس با 21، پلیمر خلیج فارس خرم آباد با 19، نفت و گاز گچساران با 18، پیکان خراسان با 12، سپاهان نوین با 10، پرواز هوانیروز با 6، آلومینیوم اراک با 5 و فرازبام خاییز دهدشت با 2 امتیاز رده های چهارم تا دوازدهم را در اختیار دارند.

هفته شانزدهم لیگ برتر هندبال مردان 20 فروردین برگزار می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازی حساس مدعیان در شیراز برنده نداشت/ برد میلیمتری پیکان – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازی حساس مدعیان در شیراز برنده نداشت/ برد میلیمتری پیکان – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.