برای امنیت شما در چهارشنبه آخرِ سال پاپَس نمی کشیم

برای امنیت شما در چهارشنبه آخرِ سال پاپَس نمی کشیم

سخنگوی پلیس با نزدیک شدن به چهارشنبه آخر سال ضمن توصیه به هموطنان به ویژه جوانان و نوجوان مبنی بر پرهیز از رفتارهای پرخطر در این شب، تاکید کرد: پلیس برایِ امنیت همه شما تا پایانِ شب می ایستد، پا پس نمی کشد و نظاره گر شادمانی شما و خانواده های عزیز و گرانقدرِ ایرانی است؛ نباید به خاطر لحظه ای تفننِ خود سعی در خاموشی و تاریکیِ نورِ عمر و زندگیِ دیگران داشت.

به گزارش آزیلاز،  سردار سعید منتظرالمهدی در یادداشتی به مناسبت چهارشنبه پایان سال نوشت: پلیس برای امنیت به دل خطر زده و جانش را به مخاطره می اندازد حتی برای کسانی که حالش را درک نمی کنند و این جزیی از ماموریت هایش است، امنیتی که پلیس به شهروندان هدیه می دهد همانند آغوش بی دلهره پدران و نوازشهای بی دریغ مادران است؛ به بهای یک شب شادی با رفتارهای افراطی، بدون منطق و استفاده از مواد آتش زا و محترقه پرخطر، این امنیت را خدشه دار نکنیم.  

فراجا امنیت را به پای شهروندان می ریزد تا در آرامش به روزمرگی ها و مناسبت هایشان برسند و چهارشنبه پایان سال هم از مناسبت های قدیمیِ ماست و چه نیکو که این روز را با شادمانی به نوروز پیوند بزنیم.

ناگفته پیداست هدف غایی پلیس، تولید و تسری امنیت و احساس امنیت به پهنه جغرافیای کشور است؛ شادی و سرور مردم را خواهانیم اما بایستی از رفتارهای پر خطر دوری کرد تا این شادی و نشاط پایدار بماند؛ بدانیم که همه اخطارها زنگ ندارند فقط یک هشدار کلامی است اما عدم توجه به آن خساراتی به بار می آورد جبران ناشدنی؛ این اشتباهاتِ لحظه ای تاوانی به بلندایِ یک عمر و یک زندگی دارند؛ این ترقه بازی هایِ دلهره آور، سود نیست، بلکه یکسَر سوخت و سوز است. 

متاسفانه آتش زاها و مواد محترقه به بهای ارزانی خریداری اما برای قربانی، گران تمام می شود؛ به بهای جان گرانقیمتِ آدمی؛ شما نوجوانان و دانش آموزان عزیز، باهوش تر و آگاه تر از چیزی هستید که فکر می کنید و قوی تر از آن هستید که به نظر می رسید؛ پس به تلاش هایِ عمدیِ سودجویان پشتِ پا زنید و از جان، روان و عمر خود محافظت کنید.

پلیس برایِ امنیت همه شما تا پایانِ شب می ایستد، پا پس نمی کشد و نظاره گر شادمانی شما و خانواده های عزیز و گرانقدرِ ایرانی است؛ نباید به خاطر لحظه ای درخشش و تفننِ خود سعی در خاموشی و تاریکیِ نورِ عمر و زندگیِ دیگران داشت.

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برای امنیت شما در چهارشنبه آخرِ سال پاپَس نمی کشیم" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برای امنیت شما در چهارشنبه آخرِ سال پاپَس نمی کشیم"، کلیک کنید.