برای داشتن قلب سالم به چه میزان ورزش نیاز داریم؟

برای داشتن قلب سالم به چه میزان ورزش نیاز داریم؟

ورزش از جمله مواردی است که می تواند به سلامت قلب کمک کند.

به گزارش آزیلاز، ورزش منظم فواید زیادی برای بدن شما دارد، اما انجام بیش از حد آن گاهی اوقات منجر به پیامدهای منفی برای سلامتی می شود.

انجمن قلب آمریکا (AHA) حداقل 150 دقیقه (حدود دو ساعت و نیم) تمرینات با شدت متوسط در هفته، 75 دقیقه تمرینات شدید یا ترکیبی از هر دو را توصیه می کند. این دستورالعمل ها به عنوان معیاری برای حفظ سلامت قلب و بهزیستی کلی عمل می کنند.

انجام بیش از حد تمرینات بدنی می تواند مشکلات سلامتی را تشدید کند. آگاهی از محدودیت های فیزیکی شما کلیدی است و هر گونه نشانه ناراحتی باید در نظر گرفته شود.

همچنین درک سابقه خانوادگی تان بسیار مهم است. قبل از شروع هر ورزشی، بررسی کنید که چه کسی در خانواده شما سابقه بیماری قلبی دارد. دانستن تاریخچه سلامت خانواده شما می تواند فضایی برای تصمیم گیری های آگاهانه در مورد برنامه های تمرینی شما ایجاد کند.

برای کسانی که در معرض خطر بالاتری هستند، مشورت با پزشک قبل از شروع هر برنامه ورزشی ضروری است. در حالی که فعالیت بدنی منظم به طور کلی مفید تلقی می شود، مهم است که تمرینات را با شرایط سلامت فردی تنظیم کرد.

پزشک می تواند توصیه های مختص خودتان را ارایه دهد و مطمین شود که ورزش شما با نیازهای سلامت قلب و عروق شما همسو است.

برخلاف ترس های رایج، درصد حملات قلبی کشنده در حین ورزش نسبتاً پایین است.

افراد بدون مشکلات پزشکی زمینه ای می توانند به طور کلی یک برنامه ورزشی سبک تا متوسط را بدون نیاز به مجوز پزشک شروع کنند. اما مهم است که میزان و شدت تمرینات بدنی خود را مدام مورد بررسی قرار دهند.

به گزارش نشریه تخصصی «مدیکال اکسپرس»، اگر شما یا یکی از نزدیکانتان علایمی از مشکلات قلبی را نشان می دهد، بسیار مهم است که فوراً از متخصصان مراقبت های بهداشتی کمک بگیرید تا از مداخله زودهنگام و مدیریت موثر اطمینان حاصل کنید.

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برای داشتن قلب سالم به چه میزان ورزش نیاز داریم؟" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برای داشتن قلب سالم به چه میزان ورزش نیاز داریم؟"، کلیک کنید.