بهره برداری از تقاطع غیرهمسطح چمران شمال-همت غرب؛ هفته آینده – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

بهره برداری از تقاطع غیرهمسطح چمران شمال-همت غرب؛ هفته آینده - خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آزیلاز، سید مهدی صالحی، شهردار منطقه 2 تهران در خصوص آخرین وضعیت احداث پل های تندرستی در این منطقه اظهار کرد: یکی از پل های تندرستی که روی بزرگراه شهید همت واقع شده، در حال ساخت است که طبق برنامه ریزی تا نیمه تیر ماه نصب و آماده بهره برداری خواهد شد. همچنین در خصوص پل تندرستی که بین برج میلاد و بوستان گفتگو است، سازمان عمرانی مناطق پل های جدید و سگمنتال (قطعات پیش ساخته پیش تنیده) را در آن نقطه جانمایی کرده و در حال اجرای آن است که تا پایان سال افتتاح خواهد شد.

وی در خصوص سایر پروژه های در حال اجرای این منطقه گفت: ساخت ابنیه درمانگاه منطقه، تا آخر سال تمام می شود. همچنین دو ساختمان اسکان کارگری داریم که برای 4 ناحیه منطقه است و تا مهرماه تکمیل می شود. علاوه بر این دو مجموعه ورزشی سپهر در محله سپهر (دادمان – فرحزادی) و مجموعه شاهین در پارک شاهین در محله ستار خان و 5 زمین چمن مصنوعی تا پایان سال تکمیل می شوند.

صالحی ادامه داد: برای ایجاد 5 میدان میوه و تره بار زمین هایی را به سازمان میادین میوه و تره بار تحویل دادیم که تا پایان سال آماده استفاده شهروندان خواهند شد. همچنین زمینی به سازمان مدیریت بحران برای ساخت سوله بحران تحویل دادیم که توسط این سازمان در حال اجراست.

شهردار منطقه 2 اضافه کرد: دسترسی های جنوب به جنوب و شمال به شمال چمران و همچنین دسترسی ستارخان به چمران شمال در حال اجرا است که دسترسی جنوب به جنوب تا پایان سال و شمال به شمال تا اوایل سال آینده تکمیل می شوند.

صالحی در خصوص آخرین وضعیت رود دره فرحزاد نیز توضیح داد: اوایل تیرماه افتتاحیه فاز اول این پروژه را خواهیم داشت که از جمله اقدامات منطقه برای آن تملک و رفع معارضین با هزینه در حدود 65 میلیارد تومان بود. البته هنوز تعدادی معارض برای پیشرفت کار در فازهای بعدی و تکمیل پروژه وجود دارد که تاکنون در خصوص سه مورد آن توافق کردیم و به زودی با تامین منابع، رفع معارضین انجام خواهد شد.

به گفته شهردار منطقه 2؛ هفته آینده تقاطع غیر همسطح دسترسی چمران جنوب به شمال به همت غرب افتتاح می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بهره برداری از تقاطع غیرهمسطح چمران شمال-همت غرب؛ هفته آینده – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بهره برداری از تقاطع غیرهمسطح چمران شمال-همت غرب؛ هفته آینده – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.