بیانیه دعوت از جامعه ورزش برای حضور در مراسم تشییع پیکر رییس جمهور و شهدای خدمت

بیانیه دعوت از جامعه ورزش برای حضور در مراسم تشییع پیکر رییس جمهور و شهدای خدمت

وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و پارالمپیک و سازمان بسیج ورزشکاران با صدور بیانیه ای ضمن تسلیت مجدد شهادت جمعی از خدمتگزاران کشور از مردم دعوت کرد در مراسم تشییع پیکر شهید رییسی حضور پرشکوهی را به عمل آورند.

به گزارش آزیلاز و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، وزارت ورزش و جوانان طی بیانیه ای از جامعه ورزش برای حضور در مراسم تشییع پیکر پیکر شهید آیت الله رییسی و شهدای خدمت دعوت به عمل آورد.

متن این بیانیه بدین شرح است:

بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

جامعه ی ورزش و جوانان همچنان در ماتم غم جانکاه حضرت آیت الله سید ابراهیم رییسی رییس جمهور محبوب  دولت مردمی، دکتر امیرعبداللهیان وزیر متین امور خارجه کشورمان، آیت الله آل هاشم امام جمعه محبوب تبریز و نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، دکتر رحمتی استاندار جوان و جهادی آذربایجان شرقی و سردار موسوی رییس تیم حفاظت رییس جمهور و دیگر همراهان به سر می برد.

بار دیگر این مصیبت عظمی را به محضر امام عصر( عج) و نایب برحق ایشان مقام معظم رهبری حضرت آیت العظمی امام خامنه ای، خانواده محترمشان و ملت شریف ایران تسلیت عرض می کنیم.

اکنون در آستانه ی مراسم تشییع پیکر رییس جمهور شهید که دوران مدیریت او در دولت سیزدهم با تلاش، تدبیر و آرامش همراه بود و خدمات ماندگاری بر جای ماند و اتفاقات مثبت و مهمی در عرصه ی ورزش و امور جوانان رخ داد، قرار داریم.

وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و پارالمپیک و سازمان بسیج ورزشکاران از عموم مردم انقلابی، شریف، ولایتمدار و قدرشناس بویژه ورزشکاران، قهرمانان، مربیان، داوران، پیشکسوتان، هواداران و مدیران  دعوت بعمل می آورد  که در آیین بدرقه خادم الرضا(ع) رییس جمهور شهید آیت الله دکتر سیدابراهیم رییسی و همراهان خدومش که در روز چهارشنبه دوم خرداد 1403 ساعت 7:30 از دانشگاه تهران آغاز می شود، شرکت کنند و جلوه ای باشکوه از همدلی، وحدت و قدرشناسی از رییس جمهور شهید و همراهانش در عرصه ی جهانی به منصه ی ظهور برسانند و برگ زرین دیگری در کتاب قطور افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی ثبت کنند.

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بیانیه دعوت از جامعه ورزش برای حضور در مراسم تشییع پیکر رییس جمهور و شهدای خدمت" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بیانیه دعوت از جامعه ورزش برای حضور در مراسم تشییع پیکر رییس جمهور و شهدای خدمت"، کلیک کنید.