تازه واردهای والیبال بی حرمتی نکنند – آزیلاز

تازه واردهای والیبال بی حرمتی نکنند - آزیلاز

سرمربی تیم والیبال زنان مهرسان تهران پس از شکست در فینال لیگ برتر گفت: بهتر بود بی احترامی ها کم شود، حرمت قایل شوند، کسانی که تازه وارد والیبال شده اند بدانند جایگاه شان کجاست و احترام بگذارند.

 به گزارش آزیلاز، فاطمه رشیدی بعد از شکست مقابل سایپا در فینال لیگ برتر والیبال زنان، عنوان کرد: تیم ما امسال ترکیبی از بازیکنان جوان و باتجربه بود. من به بازیکنانم افتخار می کنم چون آنها کاری کردند که هیچ کسی در والیبال بانوان نکرده است. جسارت خودم و کادر فنی بود چون با جوانان بازی کردیم مثل پاسور 16 ساله، دریافت کننده 18 ساله.

سرمربی مهرسان تهران ادامه داد: ما در دو دیدار گذشته طوری بازی کردیم که والیبال زنان تا به حال ندیده بود اما این مسایل پیش می آید. فکر می کنم امروز روز بازی تیم ما نبود و هر کاری می کردیم درست نمی شد. پنج بازی سنگین قبلی با سپاهان و دو بازی در فینال باعث شد خستگی بر تن بازیکنان باشد. امروز بچه های ما از نظر بدنی خسته بودند و کارهایی که از آنها می خواستیم را انجام ندادند. در گیم دوم به خاطر اتفاقاتی که رخ داد از نظر روحی کمی بهم ریختند. امیدوارم این چیزها را در والیبال زنان شاهد نباشیم.

رشیدی با بیان اینکه در زمین چه اتفاقاتی افتاد، یادآور شد: بهتر بود بی احترامی ها کم شود، حرمت قایل شوند، کسانی که تازه وارد والیبال شده اند بدانند جایگاه شان کجاست و احترام بگذارند. این از منِ مربی شروع می شود. خدا را شکر بازیکنان بااخلاقی داشتیم و اینها آینده والیبال هستند پس باید اخلاق را سرلوحه قرار دهند و در زمین بازی کنند یعنی دنبال حاشیه نباشند. دنبال این نباشند با بی احترامی تیم مقابل را بهم بریزند. آرزوی من فقط این است چون اخلاق مهم است.

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تازه واردهای والیبال بی حرمتی نکنند – آزیلاز" هستید؟ با کلیک بر روی خانواده، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تازه واردهای والیبال بی حرمتی نکنند – آزیلاز"، کلیک کنید.