تبریز در انتظار جنش بزرگ با تراکتور مقابل سپاهان – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

تبریز در انتظار جنش بزرگ با تراکتور مقابل سپاهان - خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آزیلاز، دیدار معوقه هفته شانزدهم تیم های فوتبال تراکتور تبریز و سپاهان اصفهان در 15 فروردین 1403 نخستین بازی رسمی فوتبال باشگاهی لیگ برتر در سال جدید است. دیداری مهم که تاثیر زیادی در نبرد بالانشینان جدول لیگ بیست و سوم دارد.

تراکتور با دست فرمان پاکو خمز سه پیروزی از چهار بازی اخیر خود کسب کرد تا اکنون با 38 امتیاز در رتبه سوم جدول قرار گرفته و اصلی ترین رقیب برای سرخابی های پایتخت در مسیر قهرمانی باشد. آنها در روزهایی که ژوزه مورایس باختن را با سپاهان تبدیل به عادت کرده بود توانستند مسیر سبقت را برای خود هموار کنند تا حالا زردپوشان نیز به لطف دو پیروزی اخیر خود با یک امتیاز کمتر در رده چهارم جدول جا خوش کنند.

دو تیمی که با خریدهای پر طمطراق خود در ابتدای فصل نشان دادند سودای قهرمانی در سر دارند حالا به دویلی بزرگ با هم رسیده اند که کسب سه امتیاز این دیدار برای هر یک از این تیم ها می تواند دیگری را از گردونه رقابت برای مدال طلای این دوره از بازی ها خارج کند.

هواداران تراکتور که دیگر شعاری علیه بازیکنان خود بابت نتیجه های ضعیف سر نمی دهند خود را برای نخستین دیدار سال جاری مقابل رقیب دیرینه اصفهانی آماده کرده اند تا تیم خود را برای بردی دیگر که طعم ماندن در مسیر قهرمانی لیگ بیست و سوم است حمایت کنند.

تراکتور در صورت کسب پیروزی مقابل سپاهان به یک قدمی پرسپولیس خواهد رسید تا هفته های باقیمانده لیگ برتر برای این تیم پرطرفدار حساس تر از همیشه دنبال شود.

پاکو خمز در طول تعطیلات نوروزی بازیکنان خود را در دوره کوتاه بدنسازی قرار داد تا آنها از شرایط ایده آل خارج نشده و بتوانند در فصلی که تعطیلات مقطعی بلای جانشان شده است آمادگی خود را حفظ کنند. حالا او و تیمش با حمایت ویژه ای که این روزها از سوی طرفداران خود دریافت می کنند آماده تقابل با سپاهان اصفهان هستند تا با کسب پیروزی در این دیدار انتقام شکست در بازی رفت را نیز بگیرند. دیدار رفت دو تیم در هفته نخست لیگ بیست و سوم با پیروزی سه بر یک سپاهان همراه بود تا این تیم خط و نشان جدی برای قهرمانی کشیده باشد اما هرچه از فصل گذشت سراشیبی سقوط برای آنها با خطوط پررنگ ترسیم شد تا حالا پایین تر از تراکتور در رتبه چهارم قرار داشته باشند.

دیدار تیم های فوتبال تراکتور تبریز و سپاهان اصفهان ساعت 19:30 روز چهارشنبه 15 فروردین ماه در ورزشگاه یادگار امام شهر تبریز برگزار می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تبریز در انتظار جنش بزرگ با تراکتور مقابل سپاهان – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تبریز در انتظار جنش بزرگ با تراکتور مقابل سپاهان – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.