تحقق مشارکت حداکثری در انتخابات یک وظیفه همگانی است – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

تحقق مشارکت حداکثری در انتخابات یک وظیفه همگانی است - خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آزیلاز، کیا عاشوری ظهر دوشنبه در همایش شکوه انتخابات بخش خشکبیجار که با حضور دهیاران، شوراهای اسلامی و فرماندهان پایگاه مقاومت بسیج برگزار شد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان با اشاره به انتخابات پیش رو اظهار کرد: امروز تحقق مشارکت حداکثری همه قشرها در انتخابات مهمترین موضوع پیش روی کشور ما است.

فرماندار رشت با بیان اینکه دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها نقش موثری در افزایش مشارکت مردم دارند، افزود: پایگاه های مقاومت بسیج و با همراهی دهیاران و شوراها می توانند در انتخابات پیش رو و تبیین اهمیت این موضوع برای مردم بسیار اثرگذار باشند.

وی با تاکید بر اینکه تحقق مشارکت حداکثری در انتخابات یک وظیفه همگانی است، اضافه کرد: چشم دوستان و دشمنان ملت ایران به برگزاری انتخابات و میزان حضور مردم در پای صندوق های اخذ رای است، به طوری که دشمنان قسم خورده کشور همه نقشه و راهبردهای خود در ارتباط با ایران را به میزان مشارکت مردمی در انتخابات گره زده اند.

فرماندار رشت تصریح کرد: اطلاع رسانی به موقع و هنرمندانه، آگاهی بخشی و تبیین دستاوردها به مردم ضمن ایجاد روحیه نشاط و امید در جامعه می تواند زمینه ساز مشارکت مردم در تمام عرصه ها به ویژه مشارکت سیاسی و حضور در انتخابات شود.

وی با بیان اینکه مجریان انتخابات امانتداری را سرلوحه کار خود قرار داده و از تک تک آرای مردم به عنوان حق الناس صیانت کنند، افزود: چرا که کشور به واسطه حضور مردم در میدان های مختلف در بسیاری از حوزه ها از جمله موشکی، پزشکی، هسته ای و علوم پایه پیشرفت کرده و این پیشروی بیانگر این واقعیت بوده که مسیر انقلاب اسلامی با حضور مردم رو به جلو است.

عاشوری با اشاره به اینکه حدود 700 نفر به عنوان مجری در انتخابات پیش رو حضور خواهند داشت، ادامه داد: این افراد در 46 صندوق که از این تعداد 6 عدد روستایی است در روز 11 اسفند فعالیت خواهند کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تحقق مشارکت حداکثری در انتخابات یک وظیفه همگانی است – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تحقق مشارکت حداکثری در انتخابات یک وظیفه همگانی است – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.