تحویل 33 هزار واحد مسکن تا پایان ماه رمضان به مددجویان – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

تحویل 33 هزار واحد مسکن تا پایان ماه رمضان به مددجویان - خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آزیلاز، مراسم امضای تفاهم نامه ساخت 30 هزار واحد مسکن میان کمیته امداد و بنیاد مسکن با حضور سیدمرتضی بختیاری، رییس کمیته امداد و غلامرضا صالحی، رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی عصر امروز برگزار شد.

بختیاری رییس کمیته امداد در مراسم امضای تفاهم نامه ساخت 30 هزار واحد مسکن میان کمیته امداد و بنیاد مسکن مطرح کرد: طبق تفاهم نامه 30 هزار واحد مسکونی در کل کشور است که توزیع استانی آن توسط کمیته امداد انجام می شود و افرادی که به بنیاد مسکن معرفی می شوند تحت پوشش کمیته امداد هستند.

وی افزود: از صفر تا صد این واحدها از زمان تهیه نقشه برداری، نظارت، صدور پروانه و عملیات اجرایی تماماً به عهده بنیاد مسکن بوده است.

بختیاری گفت: منابع مالی، تسهیلات بانکی کم بهره است، که دوره بازگشت 20 ساله و کارمزد 5 درصد دارد و 2 سال دوره تنفس برای ساخت مسکن در نظر گرفته شده است. در واقع کمک هایی است که کمیته امداد از محل خیرین جمع آوری کرده به بنیاد مسکن جهت ساخت پرداخت می کند.

رییس کمیته امداد ادامه داد: تفاهم نامه قبلی که بین کمیته امداد، بنیاد مسکن و بسیج سازندگی بود، برای تامین 40 هزار واحد مسکونی بوده و تمام افرادی که واجد شرایط بودند و به بنیاد مسکن معرفی شدند، عملیات اجرایی ساخت مسکن های آن ها به اتمام رسیده و بخشی هم در آخرهای پایان کارشان است، ان شاالله تا پایان ماه رمضان و عید فطر بتوانیم 33 هزار از واحدهای تفاهم نامه را افتتاح کنیم و تحویل متقاضیان دهیم.

وی مطرح کرد: در بحث مسکن محرومین نهادهای دیگری چون ستاد اجرایی، بسیج سازندگی، بنیاد مستضعفان، بنیاد مسکن و کمیته امداد به ما کمک می کنند.

بختیاری در پایان گفت: مددجویانی که نسبت به ساخت مسکن اقدام کردند، اما امکان تکمیل را نداشتند به آن ها نیز واحد تخصیص می گیرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تحویل 33 هزار واحد مسکن تا پایان ماه رمضان به مددجویان – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تحویل 33 هزار واحد مسکن تا پایان ماه رمضان به مددجویان – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.