تشکیل تیم های نظارت بر عملکرد بر مراکزدرمانی ازسوی اورژانس/ هشدار نسبت به افزایش تلفات تصادفات

تشکیل تیم های نظارت بر عملکرد بر مراکزدرمانی ازسوی اورژانس/ هشدار نسبت به افزایش تلفات تصادفات

رییس اورژانس کشور با بیان اینکه تیم های نظارتی بر عملکرد مراکز درمانی در استان ها تشکیل شده، اظهار کرد:نخستین تذکر توسط تیم های نظارتی به رییس یکی از دانشگاه های علوم پزشکی داده شده است.

به گزارش آزیلاز، دکتر جعفر میعادفر در نشست خبری طرح «سلامت نوروزی» که صبح امروز، شنبه 26 اسفند ماه برگزار شد، اظهار کرد: براساس دستور مقام عالی وزارت، هماهنگی های درون بخشی و بین بخشی طی یک ماه گذشته انجام شده است.

وی ادامه داد: برخی از دستگاه های دولتی و وزارتخانه ها دارای بیمارستان هستند و این مراکز درمانی همچون بیمارستان های وابسته به دانشگاه های علوم پزشکی موظف به شیفت بندی و ارایه خدمات در تعطیلات نوروزی هستند. 

رییس اورژانس کشور با بیان اینکه تیم های نظارتی در استان های کشور به منظور نظارت بر مراکز درمانی تشکیل شده، افزود: نخستین تذکر توسط تیم های نظارتی به رییس یکی از دانشگاه های علوم پزشکی داده شده است. اگرچه دانشگاه های علوم پزشکی موظف بودند از 24 اسفند ماه برای طرح سلامت نوروزی در آمادگی کامل باشند اما این دانشگاه علوم پزشکی از آمادگی لازم برخوردار نبود.

وی ادامه داد: تذکر لازم داده شده و امیدواریم که این دانشگاه علوم پزشکی برای ارایه خدمات آماده شده باشد.

میعادفر با آمار تلفات حوادث ترافیکی نوروز 1402 گفت: من از مردم می خواهم نکات ایمنی را رعایت کنند. بیش از 1200 نفر در نوروز 1402 در حوادث ترافیکی جان خود را از دست دادند. امیدواریم که میزان حوادث ترافیکی و تلفات ناشی از این حوادث در نوروز 1403 کاهش یابد.

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تشکیل تیم های نظارت بر عملکرد بر مراکزدرمانی ازسوی اورژانس/ هشدار نسبت به افزایش تلفات تصادفات" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تشکیل تیم های نظارت بر عملکرد بر مراکزدرمانی ازسوی اورژانس/ هشدار نسبت به افزایش تلفات تصادفات"، کلیک کنید.