تصادف در محور شاهرود-آزادشهر 3 کشته برجای گذاشت

تصادف در محور شاهرود-آزادشهر 3 کشته برجای گذاشت

آفتاب نیوز :

گویا سوانح رانندگی دست از سر مسافران در جاده های شرق استان سمنان بر نمی دارد و این بار نیز سانحه رانندگی در محور شاهرود-آزادشهر رخ داده و منجر به کشته و زخمی شدن 7 نفر شده است.

 این سانحه به علت انحراف خودروی پژو رخ داده و احتمال تاثیر لغزندگی جاده بر اثر بارش باران در رخ دادن این سانحه خونین وجود دارد.

فرماندار شاهرود ضمن تایید این خبر گفت: متاسفانه تصادف یک دستگاه پژو پارس با خودروی تریلی در جاده شاهرود- آزادشهر منجر به کشته شدن سه نفر از سرنشینان پژو پارس در صحنه تصادف شده است.

ابوطالب جلالی با اشاره به محل دقیق وقوع این سانحه رانندگی اضافه کرد: این سانحه در سه راهی جنگل اولنگ در محور شاهرود-آزادشهر رخ داده است.

وی در تشریح چگونگی وقوع این سانحه رانندگی اظهار داشت: در حوالی ساعت 13 ظهر امروز بر اثر انحراف یک دستگاه خودروی پژو پارس از جاده و برخورد آن با گاردریل و سپس برخورد با یک دستگاه تریلی متاسفانه سه نوجوان حدوداً 15 ساله از سرنشینان خودروی سواری در صحنه تصادف جان خود را از دست دادند.

فرماندار شاهرود بیان کرد: بلافاصله پس از اعلام این حادثه، بالگرد اورژانس هوایی به منطقه اعزام و در مجموع چهار مصدوم این سانحه به بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود منتقل شدند.

جلالی اضافه کرد: با توجه به گزارش های رسیده خودروی سواری حامل هفت سرنشین بوده که سه نفر از آنان کشته شده و چهارنفر نیز مصدوم شدند.

به گفته وی، حال یک نفر دیگر از سرنشینان خودروی پارس -که یک خانم حدوداً 40 ساله است- بسیار وخیم بوده و به همراه سه مصدوم دیگر این سانحه برای مداوا به بیمارستان اعزام شده است و کادر درمان مشغول رسیدگی به وضعیت این مصدومان هستند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تصادف در محور شاهرود-آزادشهر 3 کشته برجای گذاشت" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تصادف در محور شاهرود-آزادشهر 3 کشته برجای گذاشت"، کلیک کنید.