تصمیمات شورای شهر تهران در حوزه حمل و نقل/ به دنبال اختلاف و حاشیه در شورا نیستیم

تصمیمات شورای شهر تهران در حوزه حمل و نقل/ به دنبال اختلاف و حاشیه در شورا نیستیم

رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران از تلاش شورای شهر به شهروندان تهرانی گفت و یاد آور شد: شورای اسلامی شهر تهران، تصمیمات تاثیرگذار و انقلابی در حوزه حمل و نقل شهر اتخاذ می کند.

گزارش آزیلاز، محمد آخوندی در دویست وسی پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تذکر پیش از دستور خود ضمن تسلیت فوت خبرنگار پیشکسوت سازمان صداوسیما حسین تبریزی گفت: نکته ای را لازم است به مردم شریف تهران، ری و تجریش که به ما رای دادند عرض کنم و این است که تلاش ما بر این بوده است که از روز اول همه توانمان را بگذاریم تا مشکلات شهر را به آن اندازه ای که امکان دارد و فرصت ها و منابع به ما اجازه می دهد؛ حل کنیم. 

وی ادامه داد: حتماً قصور و تقصیر در انجام وظایف داریم و حتماً می توانستیم بهتر از این عمل کنیم. اما واقعاً تلاش ما بر این بوده است که مشکلات شهر حل شود؛ نمونه اش در حوزه حمل و نقل است که شورای شهر 3 سال پی درپی وقت گذاشته و تصمیم های انقلابی گرفته است و بودجه مناسبی را در این حوزه مصوب کردند. در کنار آن، شهرداری نیز تلاش می کند که آن برنامه های مصوب شده در شورا را اجرا کند. این یک نمونه از تلاش شورای شهر تلاش کرده است.

آخوندی افزود: ما بنای کار کردن داریم و تلاش برای حل مشکلات می کنیم. اگر مردم پیام های دیگری گاهی دریافت می کنند؛ باید بدانند که پیام کلی شورا نیست؛ چراکه ما دنبال اختلاف، حاشیه و … نیستیم. اما این اتفاقات اخیر نیز طبیعت کار شورایی است و توصیه رییس شورای شهر در هفته گذشته هم باید مورد توجه همه ما برای ادامه مسیر باشد که در سال پایانی، به نحو مطلوب خدمت به مردم را دنبال کنیم تا در پایان دوره، شرمنده مردم، خدا و رهبری عزیز نباشیم. 

رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران گفت: اگر اتفاقاتی میوفتد و اشتباهی کردیم؛ توجیح نکنیم و اشتباهات را قبول کنیم. عده ای که در  شورای شهر حرف هایی را زدند؛ چند موضع گرفتند. باید بگویم که بهتر است بیشتر از این مسایل را باز نکنیم تا مردم دلسرد و مایوس نشوند. بنده این قول را به سهم خودم به مردم می دهم تا روز آخر به وظایفمان عمل خواهیم کرد. 

وی خطاب به پرسنل شهرداری تهران بیان کرد: شهرداری تهران پرسنلی دارد که کاری نیست از دست این افراد برنیاید. حتی وقتی مدیرانی را از بیرون شهرداری در شهرداری منصوب کردند؛ تذکرات لازم را به شهرداری دادم. گاهی از عضو شورای شهر حرف هایی را می شنوند که هیچ کاری در شهرداری انجام نشده است. بنابراین لازم است به پرسنل شهرداری بگویم نگران نباشند و این حرف ها تاثیری در کارهایشان نداشته باشد. بارها پرسنل گفتند که در حوزه ای ما وقت گذاشتیم؛ برنامه ریزی کردیم و خارج از وقت اداری آن سیاستی که شورای شهر مصوب کرده را تلاش کردیم که سریعتر اجرا کنیم. اما چرا شما میکروفن روشن می کنید و می گویید هیچ کاری انجام نشده است؟!

آخوندی تاکید کرد: به سهم خود از پرسنل شهرداری عذرخواهی می کنم و باید بگویم که نگران نباشند و این صحبت ها در اراده شما تاثیری نداشته باشد؛ چراکه این نظر کلیت شورای شهر نیست. امیدوارم در سال پایانی شورای شهر و شهرداری خدمات بیشتری به مردم تهران ارایه دهند.

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تصمیمات شورای شهر تهران در حوزه حمل و نقل/ به دنبال اختلاف و حاشیه در شورا نیستیم" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تصمیمات شورای شهر تهران در حوزه حمل و نقل/ به دنبال اختلاف و حاشیه در شورا نیستیم"، کلیک کنید.