تلاش پیشکسوتان استقلال برای حفظ کاپیتان!

تلاش پیشکسوتان استقلال برای حفظ کاپیتان!

به گزارش خبرگزاری آزیلاز؛ ماجرای توافق مدیران استقلال با یک دروازه‌بان خارجی برای حضور در این تیم حواشی زیادی را پیرامون این باشگاه و سیدحسین حسینی ایجاد کرده است. در این خصوص گفته می‌شود که کاپیتان آبی‌پوشان با توجه به این مساله که گلر خارجی مد نظر سهمیه بزرگسال است به احتمال فراوان استقلال را ترک خواهد کرد.

به نقل از ورزش سه از سوی دیگر این موضوع که جذب دروازه‌بان خارجی به خواسته جواد نکونام صورت گرفته یا خیر، موضوعی است که هنوز استقلالی‌ها واکنش رسمی به آن نداشتند و به نظر می‌رسد حواشی پیش آمده در روزهای آینده ابعاد گسترده‌تری پیدا کند.

موضوع احتمال خروج سیدحسین حسینی از استقلال با واکنش بسیاری از هواداران مواجه شده و حالا جمعی از پیشکسوتان نیز اعتراض خود به این موضوع را نشان دادند. علی جباری رییس کمیته پیشکسوتان استقلال که به تازگی از فرشید سمیعی این حکم را دریافت کرده در مصاحبه امروز خود درباره حسینی گفته است: «سیدحسین باید در استقلال بماند؛ غیرممکن است که او برود.»

جباری که نزد پیشکسوتان استقلال بسیار مورد مقبولیت است، درباره احتمال جدایی سیدحسین امروز با برخی دیگر از خاک‌خورده های این باشگاه صحبت کرده و در صحبت جدیدی که با مدیران باشگاه داشته نیز موضوع الزام برای ماندن سیدحسین حسینی را به گوش آنها رسیده است.

پیشکسوتان استقلال همگی خواهان ماندن حسینی در این تیم شده‌اند و با توجه به اینکه یکسال دیگر از قرارداد کاپیتان آبی‌پوشان باقی مانده باید دید در روزهای آینده چه اتفاقات جدیدی درباره وضعیت سیدحسین و ادامه یا قطع همکاری او با استقلال پیش خواهد آمد.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تلاش پیشکسوتان استقلال برای حفظ کاپیتان!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تلاش پیشکسوتان استقلال برای حفظ کاپیتان!"، کلیک کنید.