تمام قد پذیرای استقلال و پرسپولیس هستیم/ برای نجات این باشگاه ها کمک می کنیم

تمام قد پذیرای استقلال و پرسپولیس هستیم/ برای نجات این باشگاه ها کمک می کنیم

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس توضیحاتی ارایه کرد.

به گزارش آزیلاز، سید صولت مرتضوی در جمع خبرنگاران در خصوص واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال، بیان کرد: به لحاظ ایرادی که سازمان های نظارتی جهانی بر دولتی بودن این دو شرکت گرفته اند تصمیم گرفته شده که سهام این شرکتها واگذار شود.

وی افزود: چنانچه چنین افتخاری داشته باشیم که سهامدار عمده پرسپولیس باشیم، صندوقهای ما تمام قد استقبال می کنند و ما بر این باوریم که این باشگاه ها می توانند نه تنها خودکفا باشند بلکه درآمدزا باشند. اگر مدیریت صحیحی بر این باشگاه ها حکم فرما شود هم هواداران و هم مدیریت مطلوب کمک می کنند و هم ما به عنوان سرمایه اجتماعی از محل مسیولیت های اجتماعی که شرکتهای وابسته به صندوقهای بازنشستگی دارند، باشگاه استقلال و پرسپولیس را کمک می کنیم تا از این وضعیت نجات پیدا کنند و مشمول جرایم سازمان های بین المللی نظارتی قرار نشوند.

وزیر رفاه با بیان اینکه ما تمام قد و با افتخار پذیرای این مجموعه ها خواهیم بود، گفت: به دنبال این هستیم که مجموعه شرکتی ایجاد کنیم که همه دخالت داشته باشند زیرا این تیمها پر طرفدارند.

وی تصریح کرد: ما در وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی برخی شرکتهایمان سهامدار تیمهای بزرگ هستند و هر کجا که سهامدار باشیم کمک می کنیم. دولت باور دارد که تیمهای فوتبال و سایر تیمها سرمایه های این مملکت هستند و باید به بالندگی آنها کمک کنیم.

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تمام قد پذیرای استقلال و پرسپولیس هستیم/ برای نجات این باشگاه ها کمک می کنیم" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تمام قد پذیرای استقلال و پرسپولیس هستیم/ برای نجات این باشگاه ها کمک می کنیم"، کلیک کنید.