تنیس زنان ایران به دنبال حفظ جایگاه در گروه دو آسیا

تنیس زنان ایران به دنبال حفظ جایگاه در گروه دو آسیا

نایب رییس بانوان فدراسیون تنیس گفت: تنیس زنان ایران رقابت سختی را در پیش دارند و امیدواریم با تیم یکدستی که داریم جایگاه خودمان را در گروه دو آسیا حفظ و سپس صعود کنیم.

به گزارش آزیلاز، اشرف گنجویی نایب رییس بانوان فدراسیون تنیس در حاشیه آخرین تمرین تیم ملی تنیس زنان ایران برای حضور در مسابقات فدکاپ بیان کرد: اردوی پایانی و متصل به اعزام مسابقات مالزی است. یک سال گذشته برنامه‌های مختلفی را داشتیم و مسابقات بین‌المللی را میزبانی کردیم. بازیکنان ایران هم تجربه به دست آوردند و با آمادگی خیلی خوب و نسبتا امیدوارکننده در این مسابقات حاضر می‌شوند.

او ادامه داد: میدان سختی است و این سطح از مسابقات، بالا است و بازیکنان صاحب رنکینگ جهانی حضور دارند. کشورهای قوی حضور دارند و رقبای سختی پیش رو دارند. با توجه به ترکیب تیم ملی و آمادگی بازیکنان، امیدوارم دست پر برگردند.

گنجویی در پاسخ به این پرسش که هدفگذاری در مسابقات گروه دو آسیا چه چیزی است؟ تاکید کرد: بازیکنان از لحاظ آمادگی بدنی شرایط خوبی دارند. ترکیب خوبی را از تنیس‌بازان زنان ایران داریم. هر کدام از بازیکنان در جایگاه خودشان موفقیت‌هایی را به دست آورده‌اند و این به امیدواری ما اضافه می‌کند. پنج بازیکن یکدست داریم اما این یک طرف قضیه است و کشورهای حاضر در مسابقات قوی هستند. بازیکنان ما ۱۵ تا ۱۹ ساله هستند و میانگین سنی تیم ما نصف تیم‌های دیگر است. امیدواریم در وهله اول جایگاه خود را حفظ و صعود کنند. همین که با این کیفیت تیم اعزام می‌شود، موفقیت بزرگی است. 
به گزارش آزیلاز، مسابقات گروه دو آسیا از ۲۵ تیر آغاز می‌شود و ایران با ترکیب ماندگار فرزامی، مشکات الزهرا صفی، یاسمن یزدانی، کیمیا ثاقب تهرانی و هانا سلطانی در این مسابقات شرکت می‌کند. 

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تنیس زنان ایران به دنبال حفظ جایگاه در گروه دو آسیا" هستید؟ با کلیک بر روی خانواده، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تنیس زنان ایران به دنبال حفظ جایگاه در گروه دو آسیا"، کلیک کنید.