جاده های 18 استان کشور بارانی است/جاده چالوس و آزادراه تهران – شمال همچنان یک طرفه است

جاده های 18 استان کشور بارانی است/جاده چالوس و آزادراه تهران – شمال همچنان یک طرفه است

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از ممنوعیت تردد در جاده چالوس و آزادراه تهران – شمال خبر داد و گفت: جاده های 18 استان کشور بارانی است.

سرهنگ احمد شیرانی در گفت وگو با آزیلاز،  درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور گفت: برابر آخرین گزارش های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا در سراسر کشور، در حال حاضر ترافیک در محور هراز مسیر جنوب به شمال، محدوده های گزنک، شنگلده و وانا نیمه سنگین است.

وی با اشاره ممنوع شدن تردد در جاده چالوس و آزادراه تهران – شمال افزود:  محور چالوس و آزادراه تهران – شمال مسیر شمال به جنوب تا اطلاع بعدی مسدود است. همچنین در این محور بارش برف و باران گزارش شده است.  

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا ادامه داد: ترافیک در آزادراه کرج – قزوین محدوده های مهرویلا، مهرشهر و محمدیه و  محور تهران – شهریار محدوده شهرقدس نیز نیمه سنگین است.  

شیرانی درباره آخرین وضعیت جوی جاده های کشور اظهار کرد: بارش باران در برخی از محورهای استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، کردستان، البرز، تهران، گیلان، قزوین، زنجان، کرمانشاه، گلستان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، کرمان،  فارس، لرستان، کهگیلویه و بویراحمد و خراسان شمالی گزارش شده است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا به رانندگان توصیه کرد در روزهای بارانی با سرعت مطمینه رانندگی کنند. همچنین فاصله طولی مناسب را با خودروی جلویی حفظ کنند. به عقیده وی، یکی از علت های تصادفات عدم توجه کافی راننده به جلو است که از رانندگان خواست در این باره دقت بیشتری داشته باشند.

وی با اعلام شماره تلفن 88255555 و 120 از رانندگان و مسافران خواست که برای اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور با این شماره تماس گرفته و پیش از شروع سفر با اطلاع از وضعیت راه ها، بهترین زمان و مسیر را برای رسیدن به مقصد انتخاب کنند.

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جاده های 18 استان کشور بارانی است/جاده چالوس و آزادراه تهران – شمال همچنان یک طرفه است" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جاده های 18 استان کشور بارانی است/جاده چالوس و آزادراه تهران – شمال همچنان یک طرفه است"، کلیک کنید.