جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه: شهید «جلادتی» الگویی برای نسل های جدید است

در جمع خبرنگاران؛

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه: شهید «جلادتی» الگویی برای نسل های جدید است

سردار فلاح زاده با تاکید بر اینکه شهید «سید مهدی جلادتی» الگوی تمام نمایی برای نسل های جدید است، گفت: این شهید والامقام امنیت دشمن را به چالش کشید و برای پایداری امنیت ایران و جهان اسلام تلاش کرد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری آزیلاز؛ سردار «محمدرضا فلاح زاده» جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه مراسم تشییع پیکر شهید «سید مهدی جلادتی»، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اسلام سه نوع مدافع دارد؛ کسانی که با مال خود جهاد می کنند، کسانی که با تبلیغ و تبیین از اسلام دفاع می کنند و کسانی که جان خود را در راه اسلام تقدیم می کنند.

سردار فلاح زاده با تاکید بر اینکه شهید جلالتی راه شهیدان طول تاریخ تا دفاع مقدس و جبهه مقاومت را ادامه داد، افزود: این شهید والامقام الگوی تمام نمایی برای نسل های جدید است تا آن ها بتوانند از او درس بگیرند.

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه با بیان اینکه شهید جلالتی رفت تا دشمنان منکوب شوند و اسلام ماندگار بماند، خاطرنشان کرد: این شهید والامقام رفت تا امنیت دشمن را به چالش بکشد و امنیت جمهوری اسلامی ایران و بالاتر از آن، امنیت جهان اسلام را پایدار کند.

سردار سرتیپ «ایرج مسجدی» مشاور عالی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هم در حاشیه این مراسم، اظهار داشت: شهید جلالتی درس بزرگی برای تاریخ است، مبنی بر اینکه ما در راه اهداف مقدس انقلاب اسلامی ایران جان خود را فدا می کنیم و پای انقلاب خود ایستاده ایم.

سردار مسجدی اضافه کرد: پیام شهید جلادتی این است که همه ما پیرو امام (ره)، ولایت و شهدا باشیم.

پیکر مطهر شهید «سید مهدی جلادتی» صبح امروز (شنبه) از مقابل مسجد میثم تا میدان مالک اشتر تشییع و سپس برای خاکسپاری به حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) منتقل شد. این شهید والامقام متولد دوم آذر سال 1378 مصادف با شب ولادت حضرت صاحب الزمان (عج) بود که سال 1400 به عضویت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درآمد و سرانجام 13 فروردین سال 1403 مصادف با سالروز شهادت حضرت علی (ع) در حمله رژیم صهیونیستی به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق به شهادت رسید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه: شهید «جلادتی» الگویی برای نسل های جدید است" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه: شهید «جلادتی» الگویی برای نسل های جدید است"، کلیک کنید.