جدیدترین قیمت گوشت در بازار/ قیمت ها کاهشی می شود؟

جدیدترین قیمت گوشت در بازار/ قیمت ها کاهشی می شود؟

مشاهدات میدانی حاکی از آن است که قیمت گوشت گوسفندی و گوساله در مغازه ها نسبت به هفته های گذشته تغییر چندانی نداشته است.

به گزارش آزیلاز، بر اساس مشاهدات میدانی از مغازه های سطح شهر تهران قیمت هر کیلو شقه گوسفندی 540 تا 665 هزار تومان، ران و کف دست گوسفندی 730 تا850 هزار تومان، گردن گوسفندی 548 تا 620   هزار تومان، راسته گوسفندی 568 تا 695 هزار تومان، سردست گوسفندی 550 تا 620 هزار تومان، ماهیچه گوسفندی 890 هزار تومان، مغز ران گوساله 598 هزار تومان، سردست گوساله 585 هزار تومان، قلوه گاه 475 هزار تومان، راسته گوساله 750 تا 780 هزار تومان و ماهیچه 595 هزار تومان است.

گفتنی است قیمت های ذکر شده حدودی بوده و ممکن است در برخی مناطق بیشتر یا کمتر باشد.

در فروشگاه های زنجیره ای نیز گوشت های بسته بندی در برندهای مختلف با قیمت هر کیلو ران گوسفندی و کف دست 375هزار تومان، راسته گوسفندی 295 هزار تومان، قلوه گاه 260 هزار تومان، مخلوط ران، قلوه گاه، راسته و گردن گوسفندی به وزن 2 کیلو  632 هزار تومان، ران گوساله 2 کیلویی 598 هزار تومان، مخلوط ران، دست، گردن و قلوه گاه گوساله به وزن 2 کیلو 570 هزار تومان است.

 در میادین میوه و تره بار نیز بر اساس آخرین نرخنامه این سازمان انواع گوشت های وارداتی و داخلی گوسفندی و گوساله در بازه قیمتی 210 تا 490 هزار تومان به فروش می رسد.

مشاهدات نشان می دهد  که قیمت گوشت گوسفندی و گوساله نسبت به هفته های اخیر تغییر چندانی نداشته است البته قیمت ها نسبت به دوماه قبل یعنی اسفندماه سال گذشته اندکی بیشتر شده است.

رییس شورای تامین کنندگان دام کشور چندی پیش عنوان کرد که در نیمه اول سالجاری قیمت گوشت به دلیل افزایش زایش ها و عرضه زیاد منطقی می شود. همچنین مدیرعامل اتحادیه دام سبک نیز در گفت و گو با آزیلاز از کاهش قیمت دام زنده خبر داد.

حال باید دید آیا قیمت گوشت داخلی در نیمه اول سالجاری کاهشی می شود و این کاهش قیمت تا چه حد خواهد بود؟

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جدیدترین قیمت گوشت در بازار/ قیمت ها کاهشی می شود؟" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جدیدترین قیمت گوشت در بازار/ قیمت ها کاهشی می شود؟"، کلیک کنید.