جزییات حادثه سوختگی و سلامتی دختر دوچرخه سوار

جزییات حادثه سوختگی و سلامتی دختر دوچرخه سوار

آخرین وضعیت سلامتی دختر دوچرخه سوار ایران بعد از حادثه تلخ سوختگی اعلام شد.

بهروز فرزاد رییس هیات دوچرخه سواری لرستان در گفت وگو با آزیلاز درباره ی آخرین وضعیت آریانا ولی نژاد دختر دوچرخه سوار که به علت سوختگی در بیمارستان بستر است، بیان کرد: طبق آخرین صحبتی که با دایی و پدر آریانا داشتم، پزشکان زیادی او را معاینه و اعلام کرده اند و میزان سوختگی او بین 65 تا 70درصد تخمین زده شده است. البته خدا را شکر به اندام های داخلی بدن مانند شش، قلب، کلیه و نای آسیب زیادی وارد نشده  با این حال پوست کل بدن دچار سوختگی شده است.

 او ادامه داد: تا این لحظه مشکل حادی که خطرناک باشد او را تهدید نمی کند اما سوختگی کل بدن را گرفته است و امید داریم اتفاق خاصی از لحاظ تنفس و عفونت پیش نیاید و روند بهبودی او روز به روز بهتر شود.

رییس هیات لرستان در پاسخ به این پرسش که ولی نژاد در زمان حادثه تنها بوده است؟ گفت: بله، پدر و مادر او شاغل هستند و خودش نیز تک فرزند است و در منزل تنها بود. ظاهرا مشغول استراحت بوده و گاز نشت کرده اما او متوجه نشده و با زدن کلید برق انفجار رخ داده و در نهایت منجر به این حادثه تلخ برای این ورزشکار شده است. آن طور که شنیده ام منزل آنها نیز به طور کامل تخریب شده است. امیدواریم  هر چه زودتر شاهد بهبود کامل این ورزشکار باشیم.

فرزاد در مورد علت انتقال ولی نژاد از خرم آباد به اصفهان تصریح کرد: امکانات بیمارستان سوانح و سوختگی شهرهای دیگر ضعیف تر از اصفهان بود و طبق پرس و جویی که انجام دادیم، یکی از بیمارستان اصفهان بهترین امکانات را دارد بنابراین به سرعت تماسی با مدیرکل ورزش و جوانان  استان لرستان داشتیم و هماهنگ کردیم تا ولی نژاد به اصفهان منتقل شود. همچنین با رییس هیات استان اصفهان هماهنگ کردیم تا پیگیر باشد و به صورت ویژه به این ورزشکار رسیدگی شود.

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جزییات حادثه سوختگی و سلامتی دختر دوچرخه سوار" هستید؟ با کلیک بر روی خانواده، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جزییات حادثه سوختگی و سلامتی دختر دوچرخه سوار"، کلیک کنید.