جمعی از فعالان حوزه زنان از جلیلی حمایت کردند – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

جمعی از فعالان حوزه زنان از جلیلی حمایت کردند - خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آزیلاز، جمعی از فعالان حوزه زنان با صدور بیانیه‌ای از سعید جلیلی، نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری حمایت کردند.

متن بیانیه حمایت از سعید جلیلی به این شرح است:

باسمه‌تعالی

اگرچه در میانه انتخابات‌های مختلف و در هجوم مسائل مرتبط با حوزه‌های اقتصادی، سیاست داخلی، سیاست خارجی و… حوزه زن و خانواده ممکن است کم‌اهمیت جلوه کند، اما به تعبیر رهبر فرزانه انقلاب، مساله زنان و خانواده از مسائل درجه یک کشور است و تجربه نشان داده رویکرد هر جریان سیاسی در این عرصه مهم و حیاتی زندگی جامعه، زنان و در ادامه خانواده ایرانی را درگیر خواهد کرد. جریان‌های سیاسی حاملان نگاه‌ها و رویکردهای خاص خود در حوزه زن و خانواده هستند و برخی از این رویکردها سم مهلکی برای حیات جامعه زنان به طور اخص و جامعه در نگاه کلان است و برخی دیگر امیدبخش تحقق آموزه‌های اسلام و آرمان‌های امامین انقلاب. با همین نگاه بود که ما فعالین حوزه زنان و خانواده در دوره نخست انتخابات ریاست جمهوری با بررسی عملکرد و برنامه‌های نامزدهای محترم در موضوع زنان و خانواده، برنامه‌ها و اقدامات نامزدهای جبهه انقلاب را به رویکرد الگوی سوم زن نزدیک‌تر دیدیم. اکنون و در مقطع دوره دوم انتخابات، بار دیگر دغدغه بازگشت به شعارهای سیاست‌زده جریان موسوم به اصلاحات نگرانی‌های بسیاری برای ما ایجاد کرده است.

لذا بار دیگر و در انتخاب میان سویه‌های اصلاح‌طلبی و انقلابی، با توجه به پیامدهای ساری و جاری‌شدن رویکرد غرب‌گرایی در حوزه زنان و خانواده که پیش از این در سال‌های دولت‌های هفتم، هشتم، یازدهم و دوازدهم خود را نشان داد و فاصله جدی آن با فرهنگ و بافتار جامعه و خانواده ایرانی محسوس و مشهود بود، حمایت قاطع خود را از جناب اقای دکتر سعید جلیلی اعلام می‌کنیم. امید است دولت چهاردهم با اتخاذ رویکرد تحقق الگوی سوم زن، بتواند راهبر ارتقا وضعیت زنان و اعتلای نهاد خانواده باشد.

ان‌شاءالله

اسامی امضا کنندگان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جمعی از فعالان حوزه زنان از جلیلی حمایت کردند – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی خانواده، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جمعی از فعالان حوزه زنان از جلیلی حمایت کردند – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.