جوان مرگی در تصادف ها نگران کننده است

جوان مرگی در تصادف ها نگران کننده است

آزیلاز/مازندران رییس پلیس راه کشور با اعلام اینکه 32 درصد مرگ و میرهای ناشی از تصادف رانندگی، افرادی با میانگین سنی 20 تا 30 ساله اند، گفت: جوان مرگی در تصادف های جاده ای بسیار نگران کننده است.

سردار حسن مومنی امروز (23 اسفند ماه) در جلسه شورای راهبردی کاهش تصادف ها و کمیته ایمنی مازندران در استانداری، با اشاره به اهمیت اجرای طرح های محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران در تعطیلات نوروز، اظهار کرد: برای اینکه مدت زمان تردد خودروها در محور کندوان کاهش یابد، نیازمند اجرای طرح محدودیت های ترافیکی هستیم.

وی متوسط تردد خودروها در محور کندوان با اعمال محدودیت های ترافیکی را 10 ساعت اعلام کرد و گفت: اگر محدودیت ترافیکی اعمال نشود، سابقه حضور مسافران در محور کندوان تا 48 ساعت نیز به ثبت رسیده است.

او به اعمال محدودیت ترافیکی نوروزی در محور هراز اشاره و یادآوری کرد: برای مدیریت و انظباط ترافیکی محدودیت های ترافیکی با تشخیص پلیس عملیاتی می شود.

رییس پلیس راه کشور از اعزام یگان ویژه پلیس راهور برای امنیت مردم به محورهای مواصلاتی هراز و کندوان در تعطیلات نوروز 1403 خبر داد و گفت: 65 درصد افرادی که در تصادف های جاده ای جان شان را از دست می دهند، در سن 20 تا 65 سال قرار دارند.

او با اشاره به اینکه جوانی جمعیت و حفظ خانواده در کشور مورد توجه است، اما جوان مرگی با این امر منافات دارد، افزود: عامل انسانی، بی توجهی به جلو و سرعت بالا، عامل اصلی تصادف رانندگی منجر به مرگ در کشور است.

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جوان مرگی در تصادف ها نگران کننده است" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جوان مرگی در تصادف ها نگران کننده است"، کلیک کنید.