حضور رییس قوه قضاییه در منزل شهید سید مهدی موسوی، رییس تیم حفاظت رییس جمهور فقید

حضور رییس قوه قضاییه در منزل شهید سید مهدی موسوی، رییس تیم حفاظت رییس جمهور فقید

رییس دستگاه قضا با حضور در منزل شهید «سید مهدی موسوی» رییس تیم حفاظت رییس جمهور فقید، اظهار کرد: حضور باشکوه و کم نظیر مردم ایران اسلامی در مراسم تشییع شهدای خدمت در تبریز و قم و تهران، بیانگر آن است که مردم ما قدردان مجاهدت ها و خدمات آن عزیزان هستند و راه شهادت در کشور ما استمرار دارد.

به گزارش آزیلاز به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای، رییس قوه قضاییه امروز پس از حضور در مراسم باشکوه تشییع و اقامه نماز بر ابدان مطهر شهدای خدمت، در منزل شهید سردار «سید مهدی موسوی» رییس تیم حفاظت رییس جمهور فقید حضور یافت و ضمن تفقد از خانواده معظم شهید، شهادت آن پاسدار مجاهد که در معیت آیت الله سید ابراهیم رییسی، رییس جمهور خستگی ناپذیر کشورمان به فیض شهادت نایل شدند را تبریک و تسلیت گفت.

رییس قوه قضاییه طی سخنانی در حضور خانواده شهید موسوی، شهادت را عطیه ای الهی دانست که نصیب برگزیدگان می شود و تصریح کرد: پاسداران عزیز و سلحشور ما شبانه روز و در شرایط مختلف و بعضاً طاقت فرسا، مجاهدانه مشغول خدمت به اسلام و مسلمین هستند و شهادت برترین اجر و پاداش برای این مجاهدان مخلص است.

رییس دستگاه قضا تصریح کرد: حضور باشکوه و کم نظیر مردم ایران اسلامی در مراسم تشییع شهدای خدمت در تبریز و قم و تهران، بیانگر آن است که مردم ما قدردان مجاهدت ها و خدمات آن عزیزان هستند و راه شهادت در کشور ما استمرار دارد.

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حضور رییس قوه قضاییه در منزل شهید سید مهدی موسوی، رییس تیم حفاظت رییس جمهور فقید" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حضور رییس قوه قضاییه در منزل شهید سید مهدی موسوی، رییس تیم حفاظت رییس جمهور فقید"، کلیک کنید.