حضور ساره جوانمردی به همراه فرزندش در پارالمپیک پاریس

حضور ساره جوانمردی به همراه فرزندش در پارالمپیک پاریس

سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی گفت: مشکل ساره جوانمردی برای حضور در جام جهانی کره و پارالمپیک پاریس حل شد و وی با فرزندش در هر دو رویداد حضور پیدا خواهد کرد.

حسین امیری در گفت و گو با آزیلاز، با اشاره به برگزاری اردوی تیم ملی پاراتیراندازی از 16 فروردین در محل کمپ تیم های ملی فدراسیون جانبازان و توانیابان، اظهار کرد: اولین اردوی آماده سازی تیم پاراتیراندازی برای شرکت در جام جهانی کره از 16 فروردین در محل کمپ تیم های ملی فدراسیون جانبازان و توانیابان آغاز می شود و تا 30 فروردین ادامه خواهد داشت، سپس تیم دوم اردیبهشت برای شرکت در رقابت های جام جهانی عازم کره می شود.

وی گفت: در حال حاضر 6 سهمیه (5 سهمیه در بخش بانوان و یک سهمیه در مردان) کسب شده و جام جهانی کره تنها نوعی تدارکات برای تیم جهت ارزیابی تیراندازان برای شرکت در پارالمپیک پاریس است. بعد از این رقابت ها وضعیت نفرات اعزامی به پارالمپیک پاریس مشخص خواهد شد.

وی درباره وضعیت ساره جوانمردی برای حضور در جام جهانی کره و پارالمپیک پاریس گفت: مشکل وی بعد از صحبتی که رییس کمیته ملی المپیک با جوانمردی داشت برطرف شد و او قرار است همراه فرزندش در این دو رویداد مهم حضور پیدا کند.

امیری تصریح کرد: در جام جهانی کره تیراندازان از هر لحاظ حتی بعد روانی مورد ارزیابی قرار می گیرند و برحسب عملکردشان در این تورنمنت، کمیته ملی پارالمپیک تصمیم می گیرد که چه تعداد ورزشکار را به پاریس اعزام کند. درست است 6 سهمیه گرفتیم اما این که چه تعداد تیرانداز به پارالمپیک اعزام می شود هنوز مشخص نیست و بستگی به نظر کمیته دارد.

وی در پایان گفت: این دوره هدف بر این است که با اعزام بهترین نفرات، تعداد مدال های تیراندازی را در پارالمپیک پاریس افزایش دهیم و عملکرد بهتری نسبت به دوره قبل داشته باشیم.

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حضور ساره جوانمردی به همراه فرزندش در پارالمپیک پاریس" هستید؟ با کلیک بر روی خانواده، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حضور ساره جوانمردی به همراه فرزندش در پارالمپیک پاریس"، کلیک کنید.