حواشی انتخاب عجیب در دوومیدانی/ مطیعی: نیازی به تعامل با والیبال ندیدیم

حواشی انتخاب عجیب در دوومیدانی/ مطیعی: نیازی به تعامل با والیبال ندیدیم

سرپرست فدراسیون دوومیدانی به انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال جوانان به عنوان سرمربی تیم ملی دوومیدانی زنان واکنش نشان داد و گفت: نیازی به تعامل با فدراسیون والیبال حس نکردم چون قرار نیست خانم بلوری زاده وقت آنچنانی برای ما بگذارد.  

به گزارش آزیلاز، فدراسیون دوومیدانی در خبری اعلام کرد که پدیده بلوری زاده به عنوان سرمربی تیم ملی دوومیدانی زنان انتخاب شده است. این در حالی است که بلوری زاده پیش از این به عنوان سرمربی تیم ملی والیبال دختران ایران در رده جوانان انتخاب شده است و با این تیم مدت هاست که کار می کند و قرار است به مسابقات اعزام شود.

فدراسیون دوومیدانی پس از ساعتی، این خبر را از کانال اطلاع رسانی خود حذف کرد که این اقدام شایبه قطع همکاری با بلوری زاده را به وجود آورد.

حسین مطیعی، سرپرست فدراسیون دوومیدانی در واکنش به این موضوع به آزیلاز گفت: انتخابمان را عوض نکرده ایم. خانم بلوری زاده جزو قهرمانان به نام کشور است و مربیگری جهانی سطح اول دارد. او دوومیدانی کار است و با والیبال هم همکاری دارد. بحث ما هم این است که بیاید و برای بچه های ما برنامه بنویسد.

او در واکنش به اینکه بلوری زاده با فدراسیون والیبال همکاری دارد و سرمربی تیم ملی جوانان دختر این فدراسیون است اما همزمان به عنوان سرمربی تیم ملی دوومیدانی زنان انتخاب شده است، بیان کرد: این منعی ندارد. کار سرمربی تیم ملی دوومیدانی با والیبال متفاوت است و اینگونه نیست که روی  تخته بایستد، با ورزشکاران تمرین کند و بدنسازی کار کند. هر کدام از ورزشکاران ما به صورت انفرادی در یک استان کار می کنند و دو نفرشان هم خارج از کشور هستند. خانم بلوری زاده باید برنامه ها و رکوردهایشان را چک و رنکینگ هایشان را رصد کند. مثل والیبال نیست که در تمرینشان حاضر باشد.

مطیعی در پاسخ به این سوال که بهتر نبود ابتدا با فدراسیون والیبال توافق می کردید و بعد حکم سرمربیگری را رسانه ای می کردید، بیان کرد: فکر می کردم خانم بلوری زاده صحبت کرده است چون یک هفته قبل با ایشان صحبت کردم. ظاهرا چون احساس کرده اند بیشتر جنبه مشورتی و نظارتی دارد، خیلی موضوع خاصی نیست.  

او در پاسخ به سوال دیگری که شما فکر می کردید نیازی نیست در این زمینه تعاملی با فدراسیون والیبال داشته باشید، بیان کرد: چنین نیازی را حس نکردم چون قرار نیست وقت آنچنانی برای ما بگذارد.

مطیعی در پاسخ به این سوال که شنیده شده همکاری بلوری زاده با فدراسیون دوومیدانی از تیرماه و با پایان همکاری این مربی با فدراسیون والیبال آغاز می شود، گفت: همکاری ایشان با ما از زمانی شروع شده که حکمش ابلاغ شده است. از قبل هم چند جلسه با هم داشتیم و برنامه هایش را به ما داده است.

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حواشی انتخاب عجیب در دوومیدانی/ مطیعی: نیازی به تعامل با والیبال ندیدیم" هستید؟ با کلیک بر روی خانواده، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حواشی انتخاب عجیب در دوومیدانی/ مطیعی: نیازی به تعامل با والیبال ندیدیم"، کلیک کنید.