خزعلی از مجموعه «تینال محیط زیست» رونمایی کرد – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

خزعلی از مجموعه «تینال محیط زیست» رونمایی کرد - خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آزیلاز، انسیه خزعلی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده از مجموعه «تینال محیط زیست» و کتاب «میراث ماندگار جزیره قشم» در موزه ژئوپارک جهانی این جزیره رونمایی کرد.

نشست تخصصی اثر تغییرات اقلیمی و تخریب محیط زیست بر روی خانواده به ویژه زنان امروز جمعه یکم تیر ۱۴۰۳ با حضور انسیه خزعلی و شماری از زنان فعال محیط زیست، کارشناسان این حوزه و بانوان جامعه محلی جزیره قشم در موزه ژئوپارک سرزمین آب و آفتاب برگزار شد.

مجموعه تینال محیط زیست که امروز رونمایی شد شامل شناخت نامه، دانستنی‌ها و اطلاعات، ضوابط و مقررات و آگاهی‌های محیط زیست جزیره جهانی قشم در مباحث مختلف محیط زیستی به زبان ساده است.

مطالب این مجموعه با همکاری ژیما معصومی کارشناس ژئوپارک جهانی قشم و مجموعه کاوا هنر خلاق ماموت تدوین و گردآوری شده و با حمایت سازمان منطقه آزاد قشم به چاپ رسیده است.

کتاب «میراث ماندگار جزیره قشم» که امروز توسط معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم رونمایی شد اثر هنرمند جوان این جزیره امین ابراهیمی درکوئی یکی از عکاسان و نویسندگان جوان قشم است که میراث ناملموس جزیره را در قاب دوربین خود به تصویر درآورده و همراه توضیحاتی از این آثار به مخاطب ارائه کرده است.

وی افزود: همچنین در این کتاب بسیاری از آثار فرهنگی که توسط زنان در این منطقه به عنوان میراث ماندگار شناخته می‌شود به تصویر کشیده شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خزعلی از مجموعه «تینال محیط زیست» رونمایی کرد – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی خانواده، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خزعلی از مجموعه «تینال محیط زیست» رونمایی کرد – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.