دختر ملی پوش 16 ساله ایرانی: قشنگ ترین حس دنیا را تجربه کردم

دختر ملی پوش 16 ساله ایرانی: قشنگ ترین حس دنیا را تجربه کردم

ملی پوش هاکی روی یخ زنان ایران در مورد قهرمانی در مسابقات آسیا و اقیانوسیه گفت: آن لحظه قشنگ ترین حس دنیا بود و حس می کردیم خوشبخت ترین آدم روی زمین هستیم.

به گزارش آزیلاز، تیم ملی هاکی روی یخ زنان ایران در مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه شرکت کرد و در دومین حضور خود به مدال طلا دست پیدا کرد. این اولین بار است که دختران یخ ایران در رویدادی بین المللی مدال طلا کسب می کنند.

سارینا خسروی، ملی پوش 16 ایران در مورد قهرمانی در این رقابت ها به آزیلاز گفت: با تلاش بچه ها و همدلی مان برای یک هدف جنگیدیم و نتیجه داد. آخرش همه خوشحال بودیم و دل همه را شاد کردیم.

او به سطح رقابت ها اشاره و بیان کرد: مسابقات سطح بالایی داشت و بازی های سختی داشتیم اما خدا را شکر توانستیم با نتایج خوب همه بازی ها را پشت سر بگذاریم. قبل از مسابقات هم هدفمان قهرمانی بود و به هم قول دادیم برای آن تلاش کنیم.

خسروی در مورد لحظه قهرمانی تیم ملی ایران بیان کرد: قشنگ ترین حس دنیا بود. آن لحظه حس می کردیم خوشبخت ترین آدم روی زمین هستیم و خیلی خوشحال بودیم.

این ملی پوش هاکی روی یخ در مورد سختی هایی که در این مسیر داشته، گفت: فشار تمرینات خیلی زیاد بود. فکر کنم هفت ماه فشرده در کمپ بودیم و تمرین می کردیم. من از اصفهان ساکن تهران شده ام و بعضی از بچه ها ساعت 4، 5 صبح از ورامین و شهر ری راه می افتادند تا به تمرین برسند. همه چیز خیلی سخت بود. مربیان هم کم نگذاشتند که از آنها تشکر می کنم.

او با بیان اینکه از خانواده ام دور بودم و خیلی سخت تلاش کردم، ادامه داد: حدود دو سال هر هفته با اتوبوس از اصفهان به تهران می آمدم، تمرین می کردم و برمی گشتم. بالاخره ساکن تهران شدم اما خیلی سخت بود که در سن 16 سالگی مستقل از خانواده باشم. البته بچه ها هوایم را داشتم. خدا را شکر که دل خانواده ام را شاد کردم و بخشی از زحماتشان را جبران کردم.

 خسروی که در این رقابت ها دو گل به ثمر رساند، در مورد ثبت اولین گل ملی خود گفت: وقتی گل اولم را زدم، حس عجیبی بود. آنقدر با تعجب به همه نگاه می کردم و شوکه بودم که همه بچه ها می خندیدند. از قبل خیلی دوست داشتم گل بزنم اما انگار به خودم اعتماد نداشتم. وقتی گل زدم خیالم از خودم راحت شد.

این بازیکن که سه سال است هاکی روی یخ کار می کند، در مورد حضورش در تیم ملی گفت: خدا را شکر می کنم چون تقریبا تا یک سال ونیم پیش آرزو داشتم کنار این بچه ها در تیم ملی بازی کنم و الان افتخار دارم، کنارشان باشم.

خسروی در پایان گفت: امیدوارم بیشتر دیده شویم و هوایمان را بیشتر داشته باشند. از اسپانسر خوبمان تشکر می کنم که خیلی برایمان زحمت کشید و اجازه نداد دغدغه دیگری داشته باشیم.

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دختر ملی پوش 16 ساله ایرانی: قشنگ ترین حس دنیا را تجربه کردم" هستید؟ با کلیک بر روی خانواده، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دختر ملی پوش 16 ساله ایرانی: قشنگ ترین حس دنیا را تجربه کردم"، کلیک کنید.