دستور استاندار سمنان پیرامون حادثه سریال سلمان – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

دستور استاندار سمنان پیرامون حادثه سریال سلمان - خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آزیلاز، بعد از ظهر پنجشنبه ریزش آوار در لوکیشن فیلم برداری سریال سلمان به جان باختن دو نفر و مصدومیت شدید چهار نفر دیگر انجامید. این حادثه در زمان فیلم برداری رخ داده است.

در پی بروز حادثه ریزش آوار در محل فیلمبرداری سریال سلمان فارسی که منجر به فوت دو نفر و مصدومیت چهار نفر از عوامل این سریال شده استانداری سمنان اطلاعیه ای صادر و در آن تاکید کرد که مسیولان در حال رسیدگی به این موضوع هستند.

سید محمد رضا هاشمی، استاندار سمنان نیز با برقراری تماس تلفنی با داوود میرباقری، کارگردان هم استانی این سریال ضمن عرض تسلیت به دست اندرکاران و هنروران این مجموعه و پیگیری علل این حادثه غم انگیز، به معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان شاهرود دستور داد با بسیج تمامی امکانات لازم و هماهنگی کامل دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شاهرود نسبت به انجام اقدامات لازم بمنظور مداوای مصدومان و همچنین رفع مشکلات احتمالی در مسیر ادامه ضبط این سریال تلویزیونی اقدام لازم صورت گیرد.

حسن گرزین بخشدار بسطام نیز در گفتگو با خبرنگار آزیلاز، با بیان اینکه این حادثه به علت ریزش یکی از سازه های ساخته شده در لوکیشن فیلم برداری رخ داده است، گفت: عدم استحکام این سازه پل متحرک به نظر می رسد علت فرو ریختن آن باشد.

وی با بیان اینکه دو نفر از عوامل فیلمبرداری این سریال جان خود را از دست داده اند، بیان کرد: چهار مصدوم از هنروران و بدلکاران سریال هستند.

بخشدار بسطام گفت: این مصدومان با بالگرد به بیمارستان امام حسین شاهرود منتقل شده اند تا مداوا بر روی آنها صورت گیرد.

سیدعلی نعیمی از شاهرود و حمید ظهیری از تهران هویت دو جان باخته این حادثه اعلام شده است.

علی عجم 40 ساله از شاهرود، محمدعلی گرگانی 30 ساله و علیرضا یوسف زاده 45 ساله سه مصدوم دیگری هستند که با بالگرد به بیمارستان منتقل شده اند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستور استاندار سمنان پیرامون حادثه سریال سلمان – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستور استاندار سمنان پیرامون حادثه سریال سلمان – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.